Joachim Loew

Artykuły - Joachim Loew (403)

Filmy - Joachim Loew (18)

 • Joachim Loew o sytuacji futbolu w dobie koronawirusa: Są rzeczy, które w tej chwili są ważniejsze. Wideo

  Na specjalnej wideokonferencji selekcjoner reprezentacji Niemiec zabrał głos odnośnie pandemii koronawirusa. Odniósł się m.in. do przełożenia lig i Euro.
 • Joachim Loew po meczu z Holandią (2-2). Wideo

  "Podejście zawodników w tym spotkaniu było bardzo dobre i to jest podstawa, na której możemy budować przyszłość. Ten rok był dla nas dużym rozczarowaniem. Wyobrażaliśmy sobie wszystko inaczej. Do zimowej przerwy podchodzimy w dobrym nastroju, ponieważ widziałem duży potencjał. Piłkarze zrealizowali na boisko to, o czym mówiliśmy i co trenowaliśmy w tym tygodniu. Przez ponad 80 minut było to naprawdę dobrze realizowane. Myślę, że jest do dobry prognostyk na przyszły rok" - powiedział selekcjoner reprezentacji Niemiec Joachim Loew po meczu Ligi Narodów z Holandią. W Gelsenkirchen nasi zachodni sąsiedzie zremisowali 2-2 mimo że prowadzili już 2-0. Niemcy stracili dwa gole w ostatnich pięciu minutach spotkania. Podopieczni Loewa zajęli ostatnie miejsce w grupie 1 i spadli do dywizji B Ligi Narodów.
 • Niemcy - Francja 0-2. Loew: Byliśmy lepszym zespołem

  - Za dużo rzeczy dzisiaj poszło źle, zabrakło nam strzelenia gola. Wielkie gratulacje dla Francji za wygranie tego meczu, choć my byliśmy lepsi - komentował po półfinale z Francją (0-2) na Euro trener Niemców Joachim Loew.
 • Loew: Byliśmy lepszym zespołem

  - Za dużo rzeczy dzisiaj poszło źle, zabrakło nam strzelenia gola. Wielkie gratulacje dla Francji za wygranie tego meczu, choć my byliśmy lepsi – komentował po półfinale z Francją (0-2) trener Niemców Joachim Loew.