Sport - JKH GKS Jastrzębie

Artykuły - JKH GKS Jastrzębie (316)

 • PHL. Reaktywacja ligi hokejowej. Dziś rusza nowy sezon

  PHL. Reaktywacja ligi hokejowej. Dziś rusza nowy sezon

  Gdy w marcu, w związku z pandemią, przedwcześnie zakończono sezon PHL miałem czarne myśli odnośnie losu naszych klubów. Tymczasem okazało się, że hokeiści i ich otoczenie to twardzi ludzie. Koronawirus nie dość, że ich nie zabił, to liga w jego dobie wraca jeszcze mocniejsza: Podhale Nowy Targ pozyskało gigantycznego sponsora - Tauron, do zawodowego hokeja wraca z przytupem Ciarko STS Sanok, na wzmocnione wyglądają: GKS Tychy, Re-Plast Unia, JKH GKS, GKS Katowice i Energa Toruń. Ucierpiał jedynie Stoczniowiec, ale nie na skutek COVID-19, tylko wojenki na gdańskim podwórku - analizuje Michał Białoński.
 • PHL. Z powodu koronawirusa zmiany planów śląskich drużyn

  PHL. Z powodu koronawirusa zmiany planów śląskich drużyn

  JKH GKS Jastrzębie, GKS Katowice i GKS Tychy musiały zmienić plan przygotowań do ekstraligi hokejowej ze względu na przypadki zakażeń koronawirusem w gronie zawodników, którzy przebywali na zgrupowaniu reprezentacji Polski.
 • JKH GKS Jastrzębie. Ondřej Raszka odchodzi z klubu

  JKH GKS Jastrzębie. Ondřej Raszka odchodzi z klubu

  Bramkarz Ondřej Raszka opuszcza JKH GKS Jastrzębie. 30-letni hokeista kończy przygodę z ekipą znad czeskiej granicy za obopólną zgodą obu stron.
 • Koronawirus w hokeju. Koniec urlopów w JKH Jastrzębie-Zdrój

  Koronawirus w hokeju. Koniec urlopów w JKH Jastrzębie-Zdrój

  Hokeiści JKH GKS Jastrzębie–Zdrój po przerwie spowodowanej przedwczesnym zakończeniem sezonu ekstraligi w poniedziałek rozpoczną treningi w domach. Mają stosować kalistenikę, czyli ćwiczenia wykorzystujące masę ciała.
 • PHL. JKH Jastrzębie-Zdrój wyeliminowało Comarch Cracovia w ćwierćfinale

  PHL. JKH Jastrzębie-Zdrój wyeliminowało Comarch Cracovia w ćwierćfinale

  Podopieczni Roberta Kalabera sprawili największą niespodziankę w tegorocznych play-offach ekstraklasy hokeistów. Pokonali dziś wicemistrzów Polski z Krakowa 2-1 i awansowali do półfinału, gdzie zmierzą się z Re-Plast Unią Oświęcim. W drugiej parze, 12 marca, GKS Tychy zagra z GKS-em Katowice.
 • PHL. Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 3-1 w szóstym ćwierćfinale

  PHL. Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 3-1 w szóstym ćwierćfinale

  Hokeiści Comarch Cracovia pokonali JKH GKS Jastrzębie 3-1 w szóstym ćwierćfinale PHL. Wicemistrzowie Polski z Krakowa nie składają broni w walce o półfinał. Za trzecim razem odrobili straty po porażce w Jastrzębiu-Zdroju. JKH GKS sam powinien sobie pluć w brodę, bo zmarnował ponad 100 sekund gry w podwójnej przewadze. Decydujące o awansie starcie w sobotę w Jastrzębiu-Zdroju.
 • PHL. Kłopoty Podhala i Cracovii w ćwierćfinale mistrzostw Polski

  PHL. Kłopoty Podhala i Cracovii w ćwierćfinale mistrzostw Polski

  Po wyrównanej fazie zasadniczej w ćwierćfinale mistrzostw Polski hokeistów w dwóch parach pachnie niespodziankami. Trzecie Podhale Nowy Targ jest bliskie odpadnięcia z szóstym GKS-em Katowice, a wicemistrzowie Polski – Comarch Cracovia przegrywają 2-3 serię do czterech zwycięstw z JKH GKS Jastrzębie-Zdrój.
 • PHL. Jastrzębie pokonało Cracovię i jest bliżej półfinału

  PHL. Jastrzębie pokonało Cracovię i jest bliżej półfinału

  JKH GKS Jastrzębie wygrał z Comarch Cracovią 3-1 i jest już o krok od wywalczenia awansu do półfinału Polskiej Hokej Ligi. Jastrzębianie potrzebują do tego jeszcze jednego zwycięstwa.
 • PHL. Kalaber gromi sędziów, Rohaczek tonuje nastroje

  PHL. Kalaber gromi sędziów, Rohaczek tonuje nastroje

  W czwartkowy wieczór Comarch Cracovia na 15 sekund przed końcem dogrywki zapewniła sobie zwycięstwo 3-2 nad JKH GKS-em i wyrównała stan rywalizacji w ćwierćfinale. Po meczu sporo pretensji do sędziów mieli zarówno kibice "Pasów", jak i trener JKH Robert Kalaber.
 • PHL. Comarch Cracovia – JKH GKS 3-2 po dogrywce w czwartym ćwierćfinale

  PHL. Comarch Cracovia – JKH GKS 3-2 po dogrywce w czwartym ćwierćfinale

  Słowak Marek Tvrdoń przeprowadził rajd i strzelił gola na wagę zwycięstwa Cracovii w czwartej odsłonie ćwierćfinałowej rywalizacji. "Pasy" wyrównały jej stan na 2-2 i wszystko zaczyna się jakby od nowa. Kolejny mecz w niedzielę, w Jastrzębiu-Zdroju.

Filmy - JKH GKS Jastrzębie (2)