Jeszcze nie koniec

Artykuły - Jeszcze nie koniec (44)

 • Dolar odbudował pozycję

  O jeszcze rano można było się zastanawiać nad powodami gorszego zachowania się amerykańskiej waluty mimo niezłych odczytów ISM, to już po południu sytuacja wyglądała zgoła inaczej. Dobrze pokazuje to wykres koszyka dolara FUSD - na ujęciu tygodniowym widać, że po rysującej się doji nie ma już śladu i mamy biały korpus. Wprawdzie to jeszcze nie koniec tygodnia, a przed nami ważne dane Departamentu Pracy (już jutro), to jednak obraz jest bardziej optymistyczny.
 • To jeszcze nie koniec wzrostu cen owoców

  To jeszcze nie koniec wzrostu cen owoców

  Zbiory owoców w Polsce najniższe od 2010 r. zdaniem analityków Credit Agricole, cen owoców swoje maksimum osiągną w IV kw. roku. Na początku przyszłego roku oczekujemy już spadku tempa wzrostu cen owoców i warzyw.
 • To jeszcze nie koniec niespodzianek dla frankowiczów

  Ten rok może być bardzo przyjemną niespodzianką dla frankowiczów. Kurs franka może się obniżyć poniżej 3,80 zł i utrzymać się do końca 2017 r. poniżej tego poziomu. To konsekwencje poprawy koniunktury gospodarczej w Europie.
 • Światowy rynek nabiału nadal rośnie

  Światowy rynek nabiału nadal rośnie

  Zdaniem analityków Credit Agricol Bank Polska ceny nabiału nadal będą rosły, ich zdaniem to jeszcze nie koniec fali cyklu na globalnym rynku mleka.
 • Opłata przejściowa to jeszcze nie koniec

  Opłata przejściowa to jeszcze nie koniec

  Opłata przejściowa jest dopisywana do rachunków za energię odbiorców końcowych i każdy z nas ją płaci. Wynika ona z kosztów likwidacji kontraktów długoterminowych dla energetyki oraz nowej stawki od OZE.
 • Rafał Benecki, główny ekonomista ING Banku dla Interii: To jeszcze nie koniec osłabienia funta i złotego

  Rafał Benecki, główny ekonomista ING Banku dla Interii: To jeszcze nie koniec osłabienia funta i złotego

  Choć pierwsza reakcja rynków ma znamiona paniki, to nie wykluczam, że funt i inne waluty, w tym złoty, jeszcze mocniej stracą, a dolar i frank szwajcarski się umocnią - powiedział dla Interii Rafał Benecki, główny ekonomista ING Banku.
 • To jeszcze nie koniec korekty

  PMI dla chińskich usług wzrósł w ślad za wskaźnikiem dla przemysłu publikowanym w ubiegłym tygodniu. Wyjście Shanghai Composite w pewnym punkcie dzisiejszej sesji na trzymiesięczne maksima i ustabilizowanie kursu juana wpisuje się w tezę, że z rynków wyparowała panika i strach o kondycję gospodarki Państwa Środka.
 • Ciekawe zachowanie walut z Antypodów

  Wczorajsza sesja nie przyniosła nam większej zmienności, chociaż zauważalna była słabość Antypodów. Dzisiejsze ruchy są zgodne z oczekiwaniami, choć mocno zaskakuje słabość dolara nowozelandzkiego, a to jeszcze nie koniec show dla tej waluty.
 • "Puls Biznesu": Sadownicy boją się bańki

  "Puls Biznesu": Sadownicy boją się bańki

  Jak mówią producenci, popyt na polskie jabłka jest wyższy niż podaż. Ceny poszybowały i to chyba jeszcze nie koniec - informuje "Puls Biznesu".
 • Na stacjach paliw będzie jeszcze taniej

  Na stacjach paliw będzie jeszcze taniej

  Zgodnie z zapowiedziami analityków początek jesieni jest łaskawy dla polskich kierowców. Systematycznie tanieją zarówno benzyny, olej napędowy jak i autogaz. A to nie jeszcze nie koniec spadków.

Filmy - Jeszcze nie koniec (1)