jessica mercedes

Artykuły - Jessica mercedes (1)

 • Gwiazdy z sieci

  Gwiazdy z sieci

  Ewa Chodakowska, Łukasz Jakóbiak i Jessica Mercedes - co łączy trenerkę fitness, dziennikarza i blogerkę modową? Do realizacji swoich pasji wykorzystali internet i zdobyli serca milionów...

Filmy - Jessica mercedes (3)

 • Jessica Mercedes: Na przedsprzedaży Balmain dla H&M w Nowym Jorku też były kolejki

  To chyba zależy od kraju, chociaż wszędzie są te kolejki – mówi Jessica Mercedes, komentując przepychanki podczas przedsprzedaży kolekcji Balmain dla H&M. Blogerka uczestniczyła w pokazie i przedsprzedaży kolekcji w Nowym Jorku, gdzie obyło się bez szarpaniny między klientkami. Uważa, że winę może ponosić zła organizacja imprezy w Warszawie, w Nowym Jorku ubrań starczyło bowiem dla wszystkich klientek. Na kolekcję Balmain dla H&M czekali zarówno wielbiciele paryskiego domu mody, jak i szwedzkiej sieciówki. Gwiazdy miały okazję zobaczyć ją i kupić już 4 listopada podczas imprezy na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie. Doszło wówczas do przepychanek – gwiazdy wyrywały sobie pojedyncze ubrania, lub chwytały po kilka sztuk. Kolekcja została wyprzedana do ostatniej sztuki, a wiele gwiazd wydało tego wieczoru nawet kilka tysięcy złotych. Jessica Mercedes była na pokazie kolekcji Balmain dla H&M w Nowym Jorku, tam sytuacja wyglądała jednak inaczej. – Po pokazie była oficjalna przedsprzedaż. Tych rzeczy było wiele i sprzedawców było prawie tyle samo, co klientek. Zatem jak się kończyły jakieś rzeczy, to ci sprzedawcy szli do magazynu i przynosili nowe, więc nie było tam żadnej bitwy – mówi Jessica Mercedes.
 • Blogerka modowa pokazuje fanom prawdziwe życie

  Snapchat jest aplikacją, która staje się coraz bardziej popularna i zdobywa nowych zwolenników. Aplikacja, w przeciwieństwie do innych podobnych w działaniu programów, skupia się przede wszystkim na szybkiej wymianie zdjęć. Komunikacja tekstowa i wideo zostały dodane stosunkowo niedawno. Tym, co odróżnia Snapchat od tradycyjnych komunikatorów jest automatyczne kasowanie treści, którymi wymieniają się użytkownicy. Zwolenniczką aplikacji Snapchat jest Jessica Merdeces, która codziennie udostępnia zdjęcia i video ukazujące jej codzienne życie. Blogerka uważa, że fani są zadowoleni, iż pokazuje im swoje życie prywatne. Według Mercedes Snapchat pozwala jej na osobisty i bliski kontakt z fanami, ponieważ treści, które udostępnia nie są wyrywane z kontekstu.
 • Jessica Mercedes: Ewa Chodakowska zaproponowała mi, żebym zaczęła ćwiczyć

  Jessica Mercedes ćwiczy pod okiem Ewy Chodakowskiej nawet cztery razy w tygodniu. Blogerka przyznaje, że wszystkie rady trenerki bierze sobie do serca. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest kondycja i wysportowana sylwetka, a samej trudno było jej zmobilizować się do ćwiczeń. – Z Ewą znamy się już trochę. Ostatnio zaproponowała mi, żebym zaczęła ćwiczyć. Stwierdziłam, że wezmę się za siebie. Uczestniczę w zajęciach grupowych: i z nią, i z jej mężem, i z drugim trenerem. Częstotliwość zajęć jest różna, czasami trzy razy w tygodniu, czasami cztery razy w tygodniu. Wszystko zależy od możliwości czasowych – mówi blogerka modowa Jessica Mercedes.