Facet - Jennifer Lopez

Artykuły - Jennifer Lopez (4)

 • Oto najładniejsze pośladki na Ziemi

  Oto najładniejsze pośladki na Ziemi

  Latynoska piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez wygrała ranking na najbardziej popularną pupę gwiazd. Jej główne konkurentki to Shakira i Beyonce.
 • Kobiety marzą o takim tyłeczku

  Kobiety marzą o takim tyłeczku

  W chirurgii plastycznej nastał nowy trend - kobiety powiększają sobie pośladki. Panie podziwiając kształty Jennifer Lopez czy Kim Kardashian, wstrzykują sobie tłuszcz w pośladki, aby nadać im bardziej krągłe i ponętne kształty.
 • Fausto Puglisi - modowy gladiator Madonny

  Fausto Puglisi - modowy gladiator Madonny

  Jego talent doceniły Beyonce, Jennifer Lopez i Madonna. Choć nazwisko Fausto Puglisi nie jest wymieniane wśród największych postaci świata mody, ufają mu megagwiazdy. Kim jest twórca scenicznych kreacji największych, muzycznych gwiazd?
 • "Jesteśmy pięknym snem"

  "Jesteśmy pięknym snem"

  Polskie żeńskie trio Queens tworzą dziewczyny wybrane w castingu. W połowie czerwca 2005 r. ukazał się ich pierwszy singel, "Everybody Loves The Sunshine". "Królowe" to: Patrycja Wódz (finalistka pierwszej edycji "Idola", Monika Niedek (zwyciężczyni konkursu na polskiego sobowtóra Jennifer Lopez) oraz Agnieszka Maksyjan (tancerka, choreografka i modelka, wyróżniana na wielu pokazach i konkursach, w tym Miss Polonia, brała udział także w "Idolu", gdzie zwróciła uwagę jury stworzonymi przez siebie kreacjami Britney Spears i Marilyn Monroe).

Zdjęcia - Jennifer Lopez (1)