Jennifer Garner

Synonimy:
Garner Jennifer,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jennifer Garner (37)

 • ​Jennifer Garner obawia się, że jej były mąż zapomni o dzieciach przez romans z Jennifer Lopez

  ​Jennifer Garner obawia się, że jej były mąż zapomni o dzieciach przez romans z Jennifer Lopez

  Była żona Bena Afflecka nie komentuje, ani w żaden inny sposób nie angażuje się w jego związek z Jennifer Lopez. Ale nie jest też obojętna, bo jak informują osoby z jej bliskiego otoczenia, martwi się tym, że dzieci przestaną być dla niego priorytetem.
 • ​Jennifer Garner ma marzenie związane z Benem Affleckiem

  ​Jennifer Garner ma marzenie związane z Benem Affleckiem

  Małżeństwo ​Jennifer Garner i Bena Afflecka rozpadło się w 2015 roku. Jedną z kwestii, która rozdzierała jej serce po rozstaniu z mężem, była myśl, że nie zatańczy z nim na ślubach swoich córek. Dzisiaj, gdy nauczyli się ze sobą funkcjonować po rozwodzie, aktorka jest już spokojna, że marzenie o ich wspólnym tańcu kiedyś się spełni.
 • Jennifer Garner: Mam 48 lat, troje zdrowych dzieci i już nigdy nie będę w ciąży

  Jennifer Garner: Mam 48 lat, troje zdrowych dzieci i już nigdy nie będę w ciąży

  Zirytowana pytaniami o ciążę Jennifer Garner zadeklarowała, że nie będzie już mieć dzieci. Za kilka dni na Netfliksie odbędzie się premiera nowego filmu familijnego z jej udziałem, "Dzień na tak", w którym aktorka wciela się w rolę mamy trójki dzieci.
 • Przekłuła sobie uszy dopiero w wieku... 48 lat

  Przekłuła sobie uszy dopiero w wieku... 48 lat

  Jedną z tych rzeczy, które Jennifer Garner udało się zrobić w czasie pandemii, jest przekłucie sobie uszu. Aktorka nie zrobiła tego, kiedy była nastolatką, gdyż pochodzi z bardzo konserwatywnej rodziny. "Żyliśmy prawie jak Amisze" - powiedziała.
 • Jennifer Garner odtworzyła gorącą scenę z serialu „Agentka o stu twarzach”

  Jennifer Garner odtworzyła gorącą scenę z serialu „Agentka o stu twarzach”

  Choć zaklinała się, że nigdy tego nie zrobi, pokusa, by jeszcze raz odegrać gorącą scenę z serialu „Agentka o stu twarzach” okazała się silniejsza. Wzmocnił tę pokusę fakt, że liczba osób obserwujących profil Jennifer Garner na Instagramie przekroczyła właśnie dziesięć milionów. I właśnie z okazji przebicia bariery dziesięciu milionów popularna aktorka złamała obietnicę, którą dała kiedyś swoim menadżerom i powtórzyła scenę, w której w seksownym bikini wynurzała się i wychodziła z basenu.
 • Jennifer Garner i Mark Ruffalo ekranowymi rodzicami Ryana Reynoldsa

  Jennifer Garner i Mark Ruffalo ekranowymi rodzicami Ryana Reynoldsa

  Klaruje się obsada nowej produkcji Netfliksa „The Adam Project” o podróżach w czasie. O ile główną rolę zagra Ryan Reynolds – o czym było wiadomo od początku, o tyle, jak donosi serwis Hollywood Reporter, jego rodziców z przeszłości wykreują Jennifer Garner i Mark Ruffalo.
 • Bradley Cooper i Jennifer Garner przyłapani na plaży w Malibu

  Bradley Cooper i Jennifer Garner przyłapani na plaży w Malibu

  Gdy tylko w amerykańskich mediach pojawiły się ich wspólne zdjęcia, rozpoczęły się spekulacje. To coś więcej niż przyjaźń?
 • Jennifer Garner: Wyprowadza kury na smyczy

  Jennifer Garner: Wyprowadza kury na smyczy

  W ostatnich tygodniach Jennifer Garner pojawia się ulicach Los Angeles z czymś, co przypomina dziecięcy wózek. Skoro jej najmłodsze dziecko ma już 8 lat, co w takim razie w nim wozi? Swojego kota. W programie Ellen DeGeneres wytłumaczyła się z tego osobliwego zachowania.
 • Ben Affleck o największym błędzie w swoim życiu

  Ben Affleck o największym błędzie w swoim życiu

  Gwiazdor zdobył się na to wyznanie niemal 5 lat od rozstania z Jennifer. I trudno oprzeć się wrażeniu, że wypowiedź ma związek z tym, że za chwilę na ekrany kin wejdzie jego najnowszy film. Bo nic nie zmiękcza ludzkich serc bardziej niż publiczne łkanie i gorzkie żale.
 • Jennifer Garner najpiękniejszą kobietą

  Jennifer Garner najpiękniejszą kobietą

  Jennifer Garner została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą. Magazyn "People" umieścił aktorkę na szczycie corocznego rankingu 100 najpiękniejszych ludzi świata. Co gwiazda sądzi o wyróżnieniu?