Film - Jennifer Aniston

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Jennifer Aniston (Aktorka) ,

Artykuły - Jennifer Aniston (109)

 • Emma Stone najlepiej zarabiającą aktorką

  Emma Stone najlepiej zarabiającą aktorką

  ​Magazyn "Forbes" opublikował listę najlepiej opłacanych aktorek. Na czele zestawienia uplasowała się Emma Stone.
 • Jennifer Aniston: Tabloidy chcą nas zawstydzić

  Jennifer Aniston: Tabloidy chcą nas zawstydzić

  ​Jennifer Aniston odniosła się do swojego zeszłorocznego artykułu, który dotyczył prezentowania tematu cielesności przez tabloidowe media. Jak stwierdziła aktorka - niewiele zmieniło się w tej kwestii od tamtego czasu.
 • Jennifer Aniston wraca do telewizji

  Jennifer Aniston wraca do telewizji

  Po zakończeniu serialu "Przyjaciele" Jennifer Aniston zniknęła z małego ekranu. Teraz, po trzynastoletniej przerwie, aktorka wraca z nowym serialem. Na ekranie towarzyszyć jej będzie Reese Witherspoon.
 • Jennifer Aniston czuje się ośmieszona przez media?

  Jennifer Aniston czuje się ośmieszona przez media?

  Jennifer Aniston uważa, że została ośmieszona przez media. W wywiadzie dla "Marie Claire" gwiazda przyznała, że czuje się przez to zagubiona. Aktorka nie rozumie, dlaczego każdy aspekt jej życia komentowany jest przez dziennikarzy. "Moje małżeństwo zostało ośmieszone, mój rozwód został ośmieszony, to, że byłam singielką zostało ośmieszone, moje sutki zostały ośmieszone!" - stwierdziła. "Obecnie nie do końca wiem, co robię. Jestem na rozdrożu, próbuję odkryć, co naprawdę mnie inspiruje" - dodała.
 • Jennifer Aniston wzięła potajemny ślub

  Jennifer Aniston wzięła potajemny ślub

  Jennifer Aniston i jej partner Justin Theroux pobrali się. O potajemnym ślubie piszą niemal wszystkie amerykańskie media.
 • Jennifer Aniston chce nominacji do Oscara

  Jennifer Aniston chce nominacji do Oscara

  Jennifer Aniston jest do tego stopnia zdesperowana, aby otrzymać nominację do Oscara, że rozważa sfinansowanie filmu, aby tylko dostać w nim główną rolę.
 • Jennifer Aniston: Gwiazda "Przyjaciół" jakiej nie znamy

  Jennifer Aniston: Gwiazda "Przyjaciół" jakiej nie znamy

  Jennifer Aniston wiedziała, że "musi zrobić wszystko, co tylko może", żeby sprostać tytułowej roli w dramacie "Cake". "To było dla mnie niezwykłe przeżycie" - wspomina aktorka, znana dotąd głównie z ról komediowych.
 • Jennifer Aniston: Wykorzysta okazję?

  Jennifer Aniston: Wykorzysta okazję?

  "Co z tym ślubem?", "kiedy dziecko?", "czy myślisz o byłym mężu?" - Jennifer Aniston ma dość odpowiadania na te same pytania. Jej nowy film święci triumfy, a ona sama ma szansę zacząć wszystko od nowa.
 • Jennifer Aniston kończy 45 lat

  Jennifer Aniston kończy 45 lat

  Jennifer Aniston rolą w serialu "Przyjaciele" zaskarbiła sobie sympatię widzów na całym świecie oraz... wylansowała jedno z najczęściej kopiowanych uczesań lat 90. Fryzurę "na Rachel" obchodząca we wtorek, 11 lutego, 45. urodziny gwiazda uważa jednak za wyjątkowo nietwarzową.
 • Jennifer Aniston na specjalnej diecie

  Jennifer Aniston na specjalnej diecie

  Jedna z najbardziej znanych aktorek Hollywood Jennifer Aniston postanowiła zadbać o swoją figurę przed tym, jak przed kamerą zagrała... striptizerkę. W jednym z wywiadów zdradziła, że dieta była zabójcza.