Jennifer Aniston

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Jennifer Aniston (Aktorka) ,

Artykuły - Jennifer Aniston (159)

 • Jennifer Aniston pojednała się z ojcem

  Jennifer Aniston pojednała się z ojcem

  Przez lata nie mogła wybaczyć mu tego, że opuścił rodzinę, gdy miała 9 lat. Teraz aktorka zmieniła nastawienie do swojego taty i postanowiła spróbować odbudować zerwane relacje. "Odkąd pojawił się koronawirus, codziennie do siebie dzwonią” - podaje „Daily Mail”.
 • Jennifer Aniston po latach pogodziła się z ojcem

  Jennifer Aniston po latach pogodziła się z ojcem

  Przez lata nie mogła wybaczyć mu tego, że opuścił rodzinę, gdy miała 9 lat. Teraz Jennifer Aniston zmieniła nastawienie do swojego taty i postanowiła spróbować odbudować zerwane relacje. "Odkąd pojawił się koronawirus, codziennie do siebie dzwonią" - podaje "Daily Mail".
 • Jennifer Aniston i jej pierwszy casting

  Jennifer Aniston i jej pierwszy casting

  Jimmy Kimmel zaprosił ostatnio do swojego programu Jennifer Aniston. Aktorka przyznała, że na swój pierwszy casting w życiu poszła wbrew woli ojca i... przegrała go z aktorką polskiego pochodzenia.
 • Jennifer Aniston przyznała się do pewnej fobii

  Jennifer Aniston przyznała się do pewnej fobii

  Popularna aktorka skrupulatnie wypełnia zalecenia związane z samoizolacją spowodowaną koronawirusem - od ponad trzech tygodni nie opuściła domu.
 • Jennifer Aniston dobrze znosi kwarantannę

  Jennifer Aniston dobrze znosi kwarantannę

  Jennifer Aniston skrupulatnie wypełnia zalecenia związane z samoizolacją spowodowaną koronawirusem - od ponad trzech tygodni nie opuściła domu. "Okoliczności są koszmarne, ale dla mnie nie było to jakimś szczególnym wyzwaniem. Od urodzenia cierpię na agorafobię" - wyznała aktorka w programie "Jimmy Kimmel Live!".
 • Jennifer Aniston o toksycznej matce i trudnym dzieciństwie

  Jennifer Aniston o toksycznej matce i trudnym dzieciństwie

  Brak poczucia stabilizacji. Matka modelka wpędzająca w kompleksy. Dom, w którym stale były kłótnie. Oto historia Jennifer Aniston.
 • Jennifer Aniston zszokowała fanów "Przyjaciół". Tego nikt się nie spodziewał!

  Jennifer Aniston zszokowała fanów "Przyjaciół". Tego nikt się nie spodziewał!

  Jennifer Aniston zastępuje Ellen DeGeneres w jej autorskim programie i chwilowo jest gospodynią popularnego telewizyjnego show. Co ciekawe, zdjęcia do show nagrywane są w Warner Bros. Studios w Burbank, w Los Angeles, czyli tam, gdzie śledziliśmy losy szóstki przyjaciół w kultowym sitcomie NBC "Przyjaciele". W studiu organizowane są wycieczki, podczas których fani mogą poczuć się jak na planie "Przyjaciół". Serialowa Rachel postanowiła się ich zaskoczyć i przywitać się z nimi.
 • ​Ulubiona dieta gwiazd? Post przerywany

  ​Ulubiona dieta gwiazd? Post przerywany

  Wśród popularnych diet teraz króluje post przerywany. Eksperci twierdzą, że sprzyja on regeneracji organizmu oraz utracie wagi. Nie dziwi zatem, że zwolenników takiego sposobu odżywiania stale przybywa, również wśród celebrytów. Do grona poszczących z przerwami gwiazd należą m.in. Jennifer Aniston, Chris Pratt i Kourtney Kardashian.
 • Jennifer Aniston podgrzewa plotki o romansie

  Jennifer Aniston podgrzewa plotki o romansie

  Jednym z najczęściej komentowanych momentów niedzielnej gali rozdania nagród SAG Awards było krótkie spotkanie byłych małżonków Brada Pitta i Jennifer Aniston za kulisami.
 • Jennifer Aniston skomentowała zachowanie Brada Pitta

  Jennifer Aniston skomentowała zachowanie Brada Pitta

  Jednym z najczęściej komentowanych momentów niedzielnej gali rozdania nagród SAG Awards było krótkie spotkanie byłych małżonków Brada Pitta i Jennifer Aniston za kulisami. Oboje najpierw z uwagą słuchali swoich przemówień, a potem serdecznie się uściskali. Teraz aktorka odniosła się do tego, co ze sceny powiedział jej były mąż.

Filmy - Jennifer Aniston (1)

 • Stawianie baniek - nowa moda wśród gwiazd

  Stawianie baniek, praktyka doskonale znana już naszym babciom i prababciom, wraca do łask! Nieoczekiwanie jej wielkimi orędowniczkami stały się hollywoodzkie gwiazdy, m.in. Jennifer Aniston i Gwyneth Paltrow. Wierzą one, że bańki pomagają zredukować napięcie mięśni i ujędrnić skórę. W ślady celebrytek ruszyli zwykli Amerykanie, którzy masowo zaczęli szturmować gabinety medycyny niekonwencjonalnej. Jak zwykle w takich przypadkach pojawia się pytanie, czy rzekoma cudowna skuteczność baniek jest faktem... A może to tylko my chcemy w nią wierzyć?