jeleń

Artykuły - Jeleń (288)

Filmy - Jeleń (41)

 • Gdzie dwóch się bije, tam trzeci... Zobacz koniecznie

  Gdzie dwóch się bije, tam trzeci... pomaga. Taką niecodzienną wersję znanego powiedzenia wdrożył pewien amerykański farmer. Mężczyzna napotkał dwa złączone porożami byki jelenia. Zwierzęta splątały się w walce i za nic nie mogły się oswobodzić. Gdyby nie pomoc mężczyzny, z pewnością padłyby z wycieńczenia. Zobaczcie, jak wyglądała akcja ratunkowa.
 • Łania wskakuje w jadącą przyczepę kempingową. To był moment!

  Do niecodziennego zdarzenia doszło na jednej z amerykańskich dróg. W ciągniętą przez samochód przyczepę kempingową z impetem wskoczyła łania. Zwierzę chciało przekroczyć ulicę, ale jak widać, źle wybrało moment skoku. Na szczęście samo nie ucierpiało. Zniszczona przyczepa to już inna sprawa.
 • W swoim ogrodzie zobaczyli... białe sarenki! Niesamowity widok

  W tym ogrodzie zawitali nietypowi goście. Sarna przyprowadziła na rekonesans swoje młode, które jednak różniły się od niej zauważalnie. Wszystko przez brak pigmentu w skórze. Młode sarenki hasające po trawie można było z łatwością zauważyć!
 • Przepiękny i rzadki jeleń-albinos dostrzeżony w lesie

  Przepiękny i rzadki jeleń-albinos został dostrzeżony w lesie! Autor wideo z Minnesoty podzielił się z internautami tym niezwykłym spotkaniem. Według specjalistów albinos występuje raz na około 20 000 urodzeń. Niektórzy twierdzą, że to tylko jeden na 100 000 jeleni. Można śmiało powiedzieć, że Keith Myrom to prawdziwy szczęściarz.