Film - Jason Isaacs

Synonimy:
Isaacs Jason,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jason Isaacs (10)

 • Mark Wahlberg i Jason Isaacs w filmie o Scoobym Doo

  Mark Wahlberg i Jason Isaacs w filmie o Scoobym Doo

  Powiększa się obsada nowej animacji o przygodach psa Scooby'ego. Ogłoszono, że swoich głosów użyczą Mark Wahlberg ("Infiltracja", seria "Transformers") i Jason Isaacs (seria "Harry Potter").
 • Jackman i Isaacs w Berlinie

  Jackman i Isaacs w Berlinie

  Hugh Jackman ("Van Helsing") i Jason Isaacs ("Piotruś Pan") będą bohaterami niezależnej produkcji "Good". Akcja filmu, który jest adaptacją sztuki CP Taylora, rozgrywa się w latach 30. XX wieku, w faszystowskich Niemczech. Zdjęcia realizowane będą w Berlinie.
 • Jason Isaacs pomaga Elektrze

  Jason Isaacs pomaga Elektrze

  Angielski aktor Jason Isaacs ("Harry Potter i komnata tajemnic", "Piotruś Pan") pojawi się gościnnie w filmie "Elektra", ekranizacji popularnego komiksu wytwórni Marvel. Obraz będzie opowiadał o losach jednej z bohaterek filmu "Daredevil".
 • Jason Isaacs kontra Tim Robbins

  Jason Isaacs kontra Tim Robbins

  Tim Robbins ("Rzeka tajemnic") nie jest jedynym kandydatem do roli demonicznego Doktora Dooma w ekranizacji komiksu "Fantastyczna czwórka". Jak podała jedna z witryn internetowych, szansę na zagranie tej postaci ma także Jason Isaacs, który w filmie "Harry Potter i komnata tajemnic" wystąpił jako Lucjusz Malfoy, ojciec Draco.
 • Komu Manchester zrujnował życie?

  Komu Manchester zrujnował życie?

  Trwają prace nad ekranizacją bestsellerowej powieści Colina Shindlera, "Manchester United Ruined My Life". Jak podał magazyn Production Weekly, w filmie wystapią m.in. Alan Rickman ("Harry Potter i komnata tajemnic"), Derek Jacobi ("Gosford Park") i Jason Isaacs ("Helikopter w ogniu").
 • Rośnie obsada "Crash"

  Rośnie obsada "Crash"

  Jason Isaacs ("Patriota", "Harry Potter i komnata tajemnic") i Jennifer Esposito ("Welcome to Collinwood", "Mistrz kamuflażu") są kolejnymi aktorami, którzy pojawili się na planie filmu "Crash". Projekt, którego realizacja trwa właśnie w Los Angeles, może poszczycić się prawdziwie gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się m.in. Sandra Bullock ("Dwa tygodnie na miłość"), Brendan Fraser ("Mumia powraca") i Don Cheadle ("Co z oczu, to z serca").
 • Jason Isaacs: Hak ważniejszy od Pottera

  Jason Isaacs: Hak ważniejszy od Pottera

  Brytyjski aktor Jason Isaacs ("Helikopter w ogniu", "Szyfry wojny"), który w drugiej opowieści o przygodach małego czarodzieja, filmie "Harry Potter i komnata tajemnic", wcielił się w Lucjusza Malfoy'a, poinformował niedawno, iż nie zamierza powtórzyć swojej roli w filmowej adaptacji trzeciej powieści autorstwa JK Rowling.
 • Jason Isaacs: Przodek Jamesa Bonda

  Jason Isaacs: Przodek Jamesa Bonda

  Już ponad tydzień trwają prace na planie filmu "The League of Extraordinary Gentlemen". Zdjęcia do adaptacji komiksowej opowieści realizowane są w Pradze. Rozpoczęły się one z dwudniowym opóźnieniem, gdyż na niewielką infekcję zapadł Sean Connery, wcielający się w filmie w główną rolę, Allana Quartermaina.
 • Nowe wieści z planu "Piotrusia Pana"

  Nowe wieści z planu "Piotrusia Pana"

  Informowaliśmy już o rozpoczęciu prac nad kolejną filmową wersją słynnej baśniowej opowieści Jamesa Matthew Barriego, "Piotruś Pan". Ostatnio z planu produkcji dotarło kilka nowych informacji na temat projektu.
 • Harry Potter: Nowi bohaterowie i... pielgrzymki

  Harry Potter: Nowi bohaterowie i... pielgrzymki

  Z planu produkcji drugiej filmowej adaptacji powieści J.K. Rowling, opowiadającej o przygodach Harry'ego Pottera, dotarła wiadomość, iż do obsady filmu dołączył Jason Isaacs. W filmie "Harry Potter i komnata tajemnic" brytyjski aktor wcieli się w Lucjusza Malfoy'a, ojca Draco Malfoy'a - zagorzałego wroga małego czarodzieja.

Zdjęcia - Jason Isaacs (6)

 • film.interia.pl
  Jason Issacs: Ten zły
 • film.interia.pl
  Jason Issacs: Ten zły
 • film.interia.pl
  Jason Issacs: Ten zły
 • film.interia.pl
  Jason Issacs: Ten zły
 • film.interia.pl
  Jason Issacs: Ten zły
 • film.interia.pl
  Jason Issacs: Ten zły