Jarosław Wałęsa

Synonimy:
Wałęsa Jarosław,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jarosław Wałęsa (38)

 • ​Janusz Lewandowski i Jarosław Wałęsa będą kandydować do PE

  ​Janusz Lewandowski i Jarosław Wałęsa będą kandydować do PE

  Unijny komisarz ds. budżetu i programowania finansowego Janusz Lewandowski oraz eurodeputowany Jarosław Wałęsa zapowiedzieli w piątek w Słupsku, że będą startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego z pomorskiej listy PO.
 • Umorzono sprawę wykroczenia drogowego Jarosława Wałęsy

  Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu (woj. mazowieckie) umorzyła sprawę wykroczenia drogowego europosła Jarosława Wałęsy (PO), który 2 września 2011 r. uległ wypadkowi motocyklowemu w miejscowości Stropkowo (Mazowieckie). Powodem umorzenia jest przedawnienie.
 • Jarosław Wałęsa bez immunitetu europosła

  Parlament Europejski uchylił dziś immunitet parlamentarny europosła PO Jarosława Wałęsy na wniosek polskiej Prokuratury Generalnej. Wniosek ma związek z postępowaniem prawnym dotyczącym wykroczenia w ubiegłorocznym wypadku drogowym z udziałem Wałęsy.
 • Po wypadku J. Wałęsy - wniosek policji do szefa PE

  Po wypadku J. Wałęsy - wniosek policji do szefa PE

  Policja w Sierpcu wystąpiła za pośrednictwem Komendy Głównej Policji do przewodniczącego Parlamentu Europejskiego o wyrażenie zgody na pociągnięcie europosła PO Jarosława Wałęsy do odpowiedzialności za wykroczenie drogowe w związku z wypadkiem w 2011 r.
 • J. Wałęsa ws. wypadku nie będzie korzystał z prawa do immunitetu

  J. Wałęsa ws. wypadku nie będzie korzystał z prawa do immunitetu

  Jarosław Wałęsa dobrowolnie podda się odpowiedzialności za przekroczenie prędkości podczas zeszłorocznego wypadku drogowego i nie zamierza w tej sprawie korzystać ze swojego immunitetu - poinformowali pełnomocnicy europosła.
 • Jest akt oskarżenia ws. wypadku Jarosława Wałęsy

  Jest akt oskarżenia ws. wypadku Jarosława Wałęsy

  Prokuratura Rejonowa w Sierpcu (Mazowieckie) ma przekazać do sądu akt oskarżenia przeciwko kierowcy toyoty o nieumyślne spowodowanie wypadku, w którym ranny został europoseł PO Jarosław Wałęsa.

Filmy - Jarosław Wałęsa (3)