Jarosław Kret

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Jarosław Kret (prezenter pogody) ,

Artykuły - Jarosław Kret (23)

 • Jarosław Kret zadebiutował w Polsacie

  Jarosław Kret zadebiutował w Polsacie

  "Świt dobry - tak mówię o tej porze. Jestem niezwykle zadowolony z tego, że to mój pierwszy raz. Każdy człowiek czeka na niego. A to mój kolejny" - w środę rano Jarosław Kret przywitał się z widzami w programie "Nowy Dzień z Polsat News".
 • Jarosław Kret prezenterem pogody w Polsacie

  Jarosław Kret prezenterem pogody w Polsacie

  Jarosław Kret będzie prezenterem pogody na antenie Polsatu - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Według nieoficjalnych informacji "pogodynek" zadebiutuje w nowej roli już w grudniu.
 • Jarosław Kret po raz pierwszy o zmaganiach z depresją

  Jarosław Kret po raz pierwszy o zmaganiach z depresją

  Jarosław Kret zdobył sympatię widzów jako charyzmatyczny prezenter pogody. Niestety, rozstanie z Beatą Tadlą nie wpłynęło dobrze na jego wizerunek.
 • Jarosław Kret wśród najlepszych w Europie

  Jarosław Kret wśród najlepszych w Europie

  Jarosław Kret znalazł się wśród najlepszych prezenterów pogody w Europie. Dziennikarz zajął drugie miejsce w konkursie prezentacji pogody Wettergipfel 2018, który odbył się w austriackim Ischgl.
 • Jarosław Kret: Nie piorę brudów w internecie

  Jarosław Kret: Nie piorę brudów w internecie

  - Nie wybebeszam swojego życia i nie piorę brudów w internecie. Jeśli ktoś coś takiego znalazł, to musiał być fake news - mówi Jarosław Kret.
 • Jarosław Kret o "Tańcu z gwiazdami": Nie lubię tańczyć, nie umiem

  Jarosław Kret o "Tańcu z gwiazdami": Nie lubię tańczyć, nie umiem

  Jarosław Kret nie żałuje porażki w programie "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Twierdzi, że już po pierwszych treningach zrozumiał, że źle się czuje na parkiecie i nie ma talentu do tańca. Szkoda mu wyłącznie Lenki Klimentowej, która z jego powodu odpadła z rywalizacji o Kryształową Kulę.
 • Jarosław Kret chwali się nocnymi treningami

  Jarosław Kret chwali się nocnymi treningami

  Jarosław Kret (na własne życzenie) nie może pochwalić się ostatnio dobrą passą. Wszystko przez niefortunną wypowiedź na temat związku z Beatą Tadlą.
 • Jarosław Kret: Pogodynkiem zostałem przez przypadek

  Jarosław Kret: Pogodynkiem zostałem przez przypadek

  Jarosław Kret zdradza, że ma w głowie sporo pomysłów, które właśnie przelewa na papier. Pracuje obecnie nad dwoma scenariuszami książek kryminalnych - kryminałów podróżniczych. Pracę nad nowymi publikacjami łączy z obowiązkami zawodowymi w stacji Nowa TV, gdzie zajmuje się przygotowywaniem prognozy pogody. Jego wielkim marzeniem jest realizowanie filmów przyrodniczych.
 • Jarosław Kret: Zostałem zawodowym instagramowcem

  Jarosław Kret: Zostałem zawodowym instagramowcem

  Jarosław Kret jest zachwycony możliwościami, jakie daje Instagram. Twierdzi, że świetnie się bawi, publikując zdjęcia z podróży i krótkie prognozy pogody. Zapewnia też, że dystans do samego siebie, jaki pokazuje na Instagramie, ma również w życiu codziennym.
 • Jarosław Kret: Zabiegi upiększające? Nie potrzebuję

  Jarosław Kret: Zabiegi upiększające? Nie potrzebuję

  Zdaniem Jarosława Kreta spa niesłusznie kojarzone jest wyłącznie z pielęgnacją urody. Pobyt w tego typu ośrodkach pozytywnie wpływa bowiem na stan zdrowia. Dziennikarz uważa, że korzystanie ze spa powinno być powszechne, zdrowie nie ma bowiem ceny i warto w nie inwestować.

Filmy - Jarosław Kret (11)

 • Jarosław Kret prezenterem pogody w Polsacie

  Jarosław Kret będzie prezenterem pogody na antenie Polsatu - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Według nieoficjalnych informacji "pogodynek" zadebiutuje w nowej roli już w grudniu.
 • Jarosław Kret po raz pierwszy o swoich zmaganiach z depresją

  Coraz częściej mówi się o depresji, która nie jest powodem do wstydu i może dopaść każdego. W studiu „Dzień Dobry TVN” Jarosław Kret szczerze opowiedział o swoich zmaganiach z tą chorobą. Od czego się zaczęła i jak udało mu się przetrwać? – Przede wszystkim mnie dziecko trzymało przy życiu i kazało stawać na nogi – wyznał. Dlaczego zdecydował się o tym otwarcie rozmawiać?
 • Beata Tadla komentuje rozstanie z Jarosławem Kretem

  Beata Tadla podziękowała za wsparcie, które otrzymała po rozstaniu z Jarosławem Kretem. Dodała przy tym, że nie liczy na niczyją litość. Dziennikarka odniosła się również do "okładkowego fatum". Polega ono na tym, że na parach, które pojawiają się na okładkach popularnych pism, ma ciążyć swoista klątwa. Większość z tych związków wkrótce się rozpada. Beata stwierdziła, że nie wierzy w ten ani żaden inny przesąd.
 • Jarosław Kret: Nie piorę brudów w internecie

  "Nie wybebeszam swojego życia i nie piorę brudów w internecie. Jeśli ktoś coś takiego znalazł, to musiał być fake news" - mówi Jarosław Kret.