Jared Leto

Artykuły - Jared Leto (87)

 • Jared Leto wraca jako Joker [pierwsze zdjęcia]

  Jared Leto wraca jako Joker [pierwsze zdjęcia]

  Reżyser Zack Snyder zaprezentował pierwsze zdjęcia Jareda Leto w roli Jokera z czekającego na premierę filmu "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera".
 • ​Jared Leto ponownie u Darrena Aronofsky'ego

  ​Jared Leto ponownie u Darrena Aronofsky'ego

  Dwadzieścia lat po premierze filmu "Requiem dla snu", który przyniósł sławę występującemu w nim Jaredowi Leto oraz reżyserowi filmu Darrenowi Aronofsky'emu, obaj artyści spotkają się na planie ponownie. Jak podaje portal "Deadline", okazją do tego będzie film zatytułowany "Adrift". Aronofsky go wyreżyseruje, Leto w nim zagra, a produkcją zajmie się Jason Blum z firmy Blumhouse.
 • Jared Leto: Trzy lata temu zgubił Oscara

  Jared Leto: Trzy lata temu zgubił Oscara

  Jared Leto, amerykański aktor i muzyk, w 2014 roku został uhonorowany Oscarem za drugoplanową rolę w dramacie "Witaj w klubie". Na potrzeby roli transpłciowej kobiety, Leto poddał się imponującej wizualnej metamorfozie, która została doceniona przez widzów i krytyków. Jak się okazuje, gwiazdor nie ma pojęcia, gdzie znajduje się aktualnie jego Oscar. Niedawno zorientował się, że nie widział go już od trzech lat.
 • ​Jared Leto gwiazdą trzeciej części "Tronu"

  ​Jared Leto gwiazdą trzeciej części "Tronu"

  Wraca temat trzeciej części legendarnego filmu Stevena Lisbergera "Tron" z 1982 roku, który blisko trzydzieści lat później został kontynuowany filmem "Tron: Dziedzictwo". Jak informuje portal "Deadline", studio Disneya ogłosiło nazwisko reżysera trzeciej części filmu. Będzie nim Garth Davis. W roli głównej wystąpi Jared Leto.
 • Jared Leto jako Andy Warhol?

  Jared Leto jako Andy Warhol?

  Już od czterech lat plotkowano, że Jared Leto wcieli się w króla pop-artu Andy'ego Warhola w poświęconym mu filmie biograficznym. Teraz, przy okazji rocznicy urodzin genialnego artysty, aktor potwierdził, że faktycznie podejmie się takiego wyzwania.
 • Jared Leto nie miał pojęcia o koronawirusie

  Jared Leto nie miał pojęcia o koronawirusie

  Nie tylko uczestnicy niemieckiej edycji "Big Brothera" nie mieli do dziś pojęcia, że na świecie panuje pandemia koronawirusa. Zupełnie nieświadomy zagrożenia był również Jared Leto, aktor i wokalista formacji 30 Second to Mars. Swoją historią podzielił się na Instagramie.
 • Jared Leto nie wiedział o pandemii. "Byłem całkowicie odizolowany"

  Jared Leto nie wiedział o pandemii. "Byłem całkowicie odizolowany"

  Na temat opanowującego świat koronawirusa rozpisują się media na całym świecie. Jak to możliwe, że lider zespołu 30 Seconds to Mars, Jared Leto nie miał o niczym pojęcia?
 • Jared Leto: Dzisiaj niemal zginąłem

  Jared Leto: Dzisiaj niemal zginąłem

  Jared Leto ostatnio mocno zaniepokoił swoich fanów. Artysta opublikował w mediach społecznościowych informację, że podczas wspinaczki niemal zginął. Na szczęście, wszystko dobrze się skończyło.
 • Jared Leto jako seryjny morderca

  Jared Leto jako seryjny morderca

  Jared Leto zagra u boku Ramiego Maleka i Denzela Washingtona w dramacie policyjnym "Little Things". Aktor ma się pojawić w roli seryjnego zabójcy.
 • 30 Seconds To Mars w Krakowie: Zobacz zdjęcia z koncertu Natalii Nykiel

  30 Seconds To Mars w Krakowie: Zobacz zdjęcia z koncertu Natalii Nykiel

  29 sierpnia w Krakowie wystąpił Jared Leto wraz z zespołem 30 Seconds To Mars. Jako support na scenie pojawiła się Natalia Nykiel. Zobacz zdjęcia z koncertu wokalistki.

Zdjęcia - Jared Leto (24)