janicki

Artykuły - Janicki (71)

 • Szef BOR gen. Marian Janicki zrezygnował ze stanowiska

  Szef BOR gen. Marian Janicki zrezygnował ze stanowiska

  Premier Donald Tusk przyjął w piątek rezygnację gen. Mariana Janickiego ze stanowiska szefa Biura Ochrony Rządu - poinformowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Na pełniącego obowiązki szefa BOR powołany został zastępca Janickiego, płk Krzysztof Klimek.
 • 1. liga: Niespodzianka w Łęcznej

  W sobotnich meczach 13. kolejki piłkarskiej 1. ligi kibice obejrzeli prawdziwy festiwal strzelecki. W 8 meczach padło aż 28 bramek! Spośród faworytów zawiodło tylko Podbeskidzie. Zespół z Bielska-Białej przegrał w Łęcznej z Górnikiem Groźnej kontuzji nabawił się w meczu w Gliwicach bramkarz GKP Gorzów Wlkp., Sławomir Janicki.
 • Szef BOR: To, co zrobił redaktor Gazety Polskiej to...

  Szef BOR: To, co zrobił redaktor Gazety Polskiej to...

  Szef Biura Ochrony Rządu gen. Marian Janicki zapewnił w poniedziałek, że 10 kwietnia polska ochrona była na lotnisku w Smoleńsku. "BOR wykonało wszelkie czynności związane z wylotem prezydenta Lecha Kaczyńskiego" - podkreślił.
 • Szef BOR nie myśli o dymisji

  Szef BOR nie myśli o dymisji

  Szef Biura Ochrony Rządu, gen. Marian Janicki, zapewnia w rozmowie z "Rzeczpospolitą", że nie poda się do dymisji. Mówi, iż BOR dobrze zabezpieczyło wizyty w Katyniu.
 • Joanna Chmiel i Jarosław Janicki zdominowali duński maraton

  Joanna Chmiel (KB Arturówek Łódź) i Jarosław Janicki (Hermes Gryfino) powtórzyli w niedzielę sukces z 2008 roku i zwyciężyli w Danii w biegu maratońskim po plaży na Półwyspie Jutlandzkim z miejscowości Vejers Strand do Hwide Sande.