Jan Sobociński

Artykuły - Jan Sobociński (4)

 • Asy i Cieniasy 21. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 21. kolejki Ekstraklasy

  Legia Warszawa odwróciła losy spotkania z ŁKS-em. Motorem napędowym "Wojskowych" Legii byli Maciej Rosołek i Jose Kante. Pierwszy zdobył wyrównującą bramkę, a drugi wypracował kolejne trafienia. Kto jeszcze się wyróżnił, a kto wolałby zapomnieć o pierwszej wiosennej kolejce Ekstraklasy? Zagłosuj i weź udział w tradycyjnej zabawie Interii na wybór Asów i Cieniasów.
 • Cracovia - ŁKS 1-2. Sobociński: Oswajamy się z ligą

  Cracovia - ŁKS 1-2. Sobociński: Oswajamy się z ligą

  - Nie patrzymy, czy to topowy zespół, czy z dołu tabeli - z każdym chcemy punktować i jak najlepiej prezentować się przed całą Polską - podkreśla Jan Sobociński, obrońca ŁKS-u. Beniaminek w drugiej kolejce PKO Ekstraklasy pokonał na wyjeździe Cracovię 2-1.
 • Lech Poznań zainteresowany Janem Sobocińskim z ŁKS-u

  Lech Poznań zainteresowany Janem Sobocińskim z ŁKS-u

  Lech Poznań szuka wzmocnień po nieudanym sezonie. Defensywę zespołu z Wielkopolski może zasilić Jan Sobociński z ŁKS-u, reprezentant Polski na trwających mistrzostwach świata do lat 20.
 • Polska - Kolumbia 0-2 na MŚ U-20. Sobociński: Teraz już musimy wygrać

  Polska - Kolumbia 0-2 na MŚ U-20. Sobociński: Teraz już musimy wygrać

  ​Polacy zawodzili w obronie, w ataku nie mieli argumentów i w efekcie przegrali z Kolumbią na inaugurację MŚ U-20. - Jesteśmy jednak w stanie pozbierać się na kolejne spotkanie - zapewnia obrońca Jan Sobociński.

Filmy - Jan Sobociński (1)