Jamie Lee Curtis

Synonimy:
Curtis Jamie Lee,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jamie Lee Curtis (11)

 • Ekologiczny horror? Jamie Lee Curtis zadebiutuje jako reżyserka

  Ekologiczny horror? Jamie Lee Curtis zadebiutuje jako reżyserka

  Jamie Lee Curtis jakiś czas temu założyła wytwórnię filmową Comet Pictures. Teraz firma ta podpisała trzyletnią umowę z wytwórnią Blumhouse na produkcję filmów kinowych i seriali telewizyjnych. Jak poinformował serwis "Deadline", pierwszym filmem, jaki powstanie w ramach tej umowy, będzie ekologiczny thriller "Mother Nature".
 • Nowe "Halloween" w kinach w 2020 roku

  Nowe "Halloween" w kinach w 2020 roku

  "Halloween", czyli powrót do popularnej serii horrorów, okazał się kasowym hitem. Kosztujący zaledwie 10 milionów dolarów film wygenerował przychód liczący 255 milionów dolarów. Decyzja o powstaniu sequela wydawała się być tylko kwestią czasu.
 • Jamie Lee Curtis krytykuje Złote Globy za "wodziankę"

  Jamie Lee Curtis krytykuje Złote Globy za "wodziankę"

  Na wielu zdjęciach z gali rozdania Złotych Globów widoczna jest modelka Kelleth Cuthbert. Miała ona za zadanie roznosić wodę Fiji, której producent był sponsorem ceremonii. Zdjęcia z Cuthbert były jednymi z najczęściej komentowanych po zakończeniu imprezy. Nie wszyscy są z nich jednak zadowoleni.
 • Jamie Lee Curtis: Królowa krzyku

  Jamie Lee Curtis: Królowa krzyku

  Jamie Lee Curtis od 60 lat udowadnia, że dziecko gwiazd nie musi iść jedynie ścieżką wytyczoną przez rodziców. Aktorka udziela się nie tylko w filmie - pisze książki dla dzieci i felietony dla gazet oraz... namawia kobiety, by nie poprawiały urody.
 • Pięć i pół dekady Jamie Lee Curtis

  Pięć i pół dekady Jamie Lee Curtis

  Jamie Lee Curtis od 55 lat udowadnia, że dziecko gwiazd nie musi iść jedynie ścieżką wytyczoną przez rodziców. Aktorka udziela się nie tylko w filmie - pisze książki dla dzieci i felietony dla jednej z gazet oraz... namawia kobiety, by nie poprawiały urody.
 • Jamie Lee Curtis krytykuje Oscary

  Jamie Lee Curtis krytykuje Oscary

  Jamie Lee Curtis zaatakowała prowadzącego tegoroczne Oscary Setha MacFarlane'a twierdząc, że żarty, które zaprezentował na scenie Dolby Theatre, były na poziomie "taniego wodewilu".
 • Szok na weselu brata

  Szok na weselu brata

  Do obsady komedii Disneya "You Again" dołączyły nowe aktorki. Obok Sigourney Weaver i Kristen Bell, w filmie będzie można zobaczyć także: Jamie Lee Curtis, Kristin Chenoweth, Odette Yustman oraz Betty White.
 • Jamie Lee Curtis omija Święta

  Jamie Lee Curtis omija Święta

  Jamie Lee Curtis ("Prawdziwe kłamstwa", "Zakręcony piątek") zagra główną rolę żeńską w filmie "Skipping Christmas". Obraz ten będzie komedią, opartą na znanej powieści "Ominąć Święta" Johna Grishama. Aktorka wcieli się w postać żony bohatera opowieści, granego przez Tima Allena ("Śnięty Mikołaj", "Śnięty Mikołaj 2").

Zdjęcia - Jamie Lee Curtis (1)

 • film.interia.pl
  Sekrety hollywoodzkich małżeństw