Jamie Foxx

Synonimy:
Foxx Jamie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jamie Foxx (56)

 • Jamie Foxx wraca do korzeni

  Jamie Foxx wraca do korzeni

  Po 25 latach jeden z gwiazdorów Hollywood wraca do swoich korzeni - informuje Netflix w opublikowanym właśnie zwiastunie sitcomu "Tato, nie rób mi obciachu". Gwiazdorem, o którym mowa, jest Jamie Foxx. Popularny aktor, zdobywca Oscara za tytułową rolę w filmie "Ray", w latach 90. ubiegłego wieku był gwiazdą komediowych seriali "In Living Color" i "The Jamie Foxx Show".
 • Jamie Foxx wraca do telewizji po 19 latach

  Jamie Foxx wraca do telewizji po 19 latach

  Jamie Foxx powraca do grania w serialu po 19 latach. Opowieść będzie inspirowana prawdziwymi perypetiami rodziny Foxxów, a dokładniej ojca i córki. Tytuł „Dad Stop Embarrassing Me” nie jest zatem przypadkowy.
 • Jamie Foxx zagra Mike'a Tysona. Jak przygotowuje się do roli?

  Jamie Foxx zagra Mike'a Tysona. Jak przygotowuje się do roli?

  Aktor, który zasłynął rolą w biografii Ray'a Charlesa "Ray" czy kreacjami w "Django" i "Baby Driver", potwierdził, że kontynuuje pracę nad biografią Mike'a Tysona. Na dowód opublikował zdjęcie swojej atletycznej sylwetki, zrobione w sali ćwiczeń.
 • Jamie Foxx i Katie Holmes debiutują jako para

  Jamie Foxx i Katie Holmes oficjalnie potwierdzili, że są parą. Zakochani przybyli razem na galę Met 2019. To ich pierwsze wspólne publiczne wyjście.
 • Jamie Foxx: Wewnętrzny głos

  Jamie Foxx: Wewnętrzny głos

  Jamie Foxx - jeden z najbardziej znanych współczesnych aktorów, laureat Oscara za kreację Raya Charlesa w biograficznym obrazie opowiadającym o muzyku, właśnie skończył 50 lat.
 • Jamie Foxx zagra Mike'a Tysona

  Jamie Foxx zagra Mike'a Tysona

  ​Zdobywca Oscara Jamie Foxx intensywnie przygotowuje się do nowej roli. Żeby zagrać Mike’a Tysona, aktor chce mocno przybrać na wadze.
 • Jamie Foxx i Katie Holmes są parą

  Jamie Foxx i Katie Holmes są parą

  Gwiazda reality-show "Real Housewives of Atlanta" - Claudia Jordan - potwierdziła, że Jamie Foxx i Katie Holmes są parą.
 • Katie Holmes i Jamie Foxx parą?

  Katie Holmes i Jamie Foxx parą?

  Jamie Foxx i Katie Holmes wzięli sekretny ślub? Potwierdzać ma to złota obrączka, jaką zauważono na palcu gwiazdora.
 • Córka Jamiego Foxxa Miss Złotych Globów

  Córka Jamiego Foxxa Miss Złotych Globów

  Corinne Foxx pomoże wręczać statuetki podczas ceremonii rozdania Złotych Globów.
 • Jamie Foxx zrobił "Edytę Górniak"

  Jamie Foxx zrobił "Edytę Górniak"

  Wykonanie hymnu Stanów Zjednoczonych przez Jamiego Foxxa podczas gali boksu nie przypadło do gustu amerykańskiej widowni.

Filmy - Jamie Foxx (2)

 • "Django" (2)

  Tytułowym bohaterem najnowszego filmu Quentina Tarantino jest Django (Jamie Foxx) wyzwolony niewolnik, który pod skrzydłami niemieckiego dentysty Schultza (Christoph Waltz) uczy się fachu, łapiąc łotrów. We dwóch wyprawiają się po żonę wyzwoleńca, która jest niewolnicą bezwzględnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio).
 • "Django Unchained"

  Django (Jamie Foxx) wyzwolony niewolnik, pod skrzydłami niemieckiego dentysty Schultza (Christoph Waltz) uczy się fachu, łapiąc łotrów. We dwóch wyprawią się po żonę wyzwoleńca, która jest niewolnicą bezwzględnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio)...