Jakub Wesołowski

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wesołowski Jakub ,

Artykuły - Jakub Wesołowski (85)

 • "Czasu honoru" to nasz "Helikopter w ogniu"

  "Czasu honoru" to nasz "Helikopter w ogniu"

  Ekipa serialu "Czas honoru" wraca z Dolnego Śląska do Warszawy. Będzie kręcić kolejną część zdjęć do serialu, który tym razem poświęcony jest Powstaniu Warszawskiemu. - To taki nasz "Helikopter w ogniu" - mówi aktor Jan Wieczorkowski, wielki miłośnik filmów o polskiej historii.
 • Jakub Wesołowski o nowej części "Czasu honoru"

  Jakub Wesołowski o nowej części "Czasu honoru"

  "Warto pojawić się na planie 'Czasu honoru', żeby zobaczyć najlepszą ekipę w tym kraju" - mówi Jakub Wesołowski, odtwórca roli Michała Konarskiego w serialu "Czas honoru".
 • Co w nowej serii "Czasu honoru"?

  Co w nowej serii "Czasu honoru"?

  Wojna się skończyła, ale wciąż słychać strzały. Komuniści tropią żołnierzy podziemia. Agenci dawnych sojuszników spiskują przeciw sobie. Co czeka bohaterów "Czasu honoru" w szóstej serii?
 • Pawlicki czy Wesołowski?

  Pawlicki czy Wesołowski?

  Do niecodziennego spotkania doszło w studiu programu "Kawa czy herbata?". Fani "Komisarza Aleksa" mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć obok siebie dwóch serialowych opiekunów czworonożnego detektywa - Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski) i Michała Orlicza (Antoni Pawlicki).
 • "Komisarz Aleks": Zginie jak bohater!

  "Komisarz Aleks": Zginie jak bohater!

  Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) będzie ostatnią osobą, której przed śmiercią spojrzy w oczy Marek Bromski (Jakub Wesołowski). Komisarz odda życie, by uratować z rąk groźnego psychopaty Ewę Wilk (Karolina Gorczyca). Umrze jak prawdziwy bohater!

Filmy - Jakub Wesołowski (25)

 • Jakub Wesołowski przed meczem Kazachstan - Polska

  - Zastanawiam się nad tym, czy to, co wydarzyło się podczas Euro 2016 jest zjawiskiem trwałym, czy my kibice nie napompowaliśmy balonika do granic wytrzymałości. Właśnie teraz nadchodzi czas weryfikacji. Na razie nie wiem jeszcze, czego mogę po tej kadrze się spodziewać. Czuję, że mogą pokonać mistrzów świata, ale mam również świadomość, iż mogą stracić punkty z Kazachstanem - mówi w rozmowie z Interią Jakub Wesołowski.
 • Kuba Wesołowski usidlony!

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" zapytała Kubę Wesołowskiego i Agnieszkę Szczurek o ich zaręczyny. Przy okazji Olivier Janiak zdradził, dlaczego Kuba Wesołowski nie pojawił się na zdjęciach kalendarza "Dżentelmeni 2013".
 • Wesołowski: Czuję się niesamowicie

  INTERIA.TV odwiedziła aktorów na planie "Czasu Honoru". Ostatnią, piątą serię serialu zobaczymy już jesienią. Co po wojnie czeka Michała, granego przez Kubę Wesołowskiego?
 • Wesołowski: Nie uczyłem się historii od nowa

  Jakub Wesołowski przyznaje, że patriotyzm to dla niego ważna sprawa. - Nie boję się tego słowa - powiedział. Aktorzagra główna rolę w filmie "Miasto" Jana Komasy. Obraz opowiadać będzie o Powstaniu Warszawskim.