jak to się robi

Artykuły - Jak to się robi (22)

 • Ziemia obiecana dla nowych technologii. Jak to się robi w Tel Awiwie?

  Ziemia obiecana dla nowych technologii. Jak to się robi w Tel Awiwie?

  Czy za rozwojem izraelskiego high-tech stoi... generał de Gaulle, który pod koniec lat 60. XX wieku zarządził embargo na dostawę wyrzutni rakietowych i dał Izraelczykom bodziec do szukania własnych rozwiązań? Nawet jeśli tak było, dzisiaj ma to niewielkie znaczenie. Ważniejsze jest, jak Tel Awiw stał się w ostatnich latach ziemią obiecaną dla młodych innowatorów poszukujących spełnienia w nowoczesnych technologiach. A to już jest fakt.
 • Aleksandra Kisio - biografia

  Aleksandra Kisio urodziła się 22 marca 1983 roku w Szczecinie. Studiowała produkcję filmową i telewizyjną w łódzkiej szkole filmowej. Zadebiutowała w 2001 roku w filmie "W kogo ja się wrodziłem" , w 2002 roku wystąpiła w trzech filmach "Jak to się robi z dziewczynami", "Karierze Nikosia Dyzmy" i "Edim". Kisio pojawiła się w wielu polskich serialach i filmach. Jej pełna filmografia liczy ponad 50 tytułów. Popularność przyniosły jej także role w serialach "Pierwsza miłość", "Plebania" czy "Sam
 • Jak to się robi... po amerykańsku?

  Jak to się robi... po amerykańsku?

  Aż trzy z czterech piątkowych premier to amerykańskie produkcje, w których zobaczymy ulubieńców nastolatków: Justina Timberlake'a ("The Social Network"), Milę Kunis ("Czarny łabędź") i Taylora Lautnera (seria "Zmierzch").
 • Jak to się robi?

  Jak to się robi?

  "Prosta historia o miłości", reż. Arkadiusz Jakubik, Polska 2010, dystrybutor: SPInka, premiera kinowa: 19 listopada 2010
 • Ona wie, jak to się robi...

  Ona wie, jak to się robi...

  Jennifer Aniston ("Bruce Wszechmogący", "Dorwać byłą", "Nadchodzi Polly") jest jedną z tych aktorek hollywoodzkich, które doskonale posiadły sztukę kształtowania własnej kariery. Ona naprawdę wie, jak to się robi! A nie jest to łatwe, jak pokazują losy pozostałych pięciorga aktorów z serialu "Przyjaciele".
 • Jak to się robi w Ameryce?

  Jak to się robi w Ameryce?

  Już dziś filmowy kanał HBO Polska rozpocznie emisję nowego serialu "Jak to się robi w Ameryce". Ośmioodcinkowa produkcja opowiada o dwóch młodych, zdolnych i żądnych sukcesu mężczyznach, którzy chcą zrobić oszałamiającą karierę.
 • Młodzi i zdolni w świecie mody

  Młodzi i zdolni w świecie mody

  Dwóch młodych, zdolnych i żądnych sukcesu nowojorczyków chce robić karierę w świecie mody. Oto bohaterowie nowego serialu "Jak to się robi w Ameryce", którzy pragną, by spełnił się ich "amerykański sen.
 • Pokazał jak to się robi

  Pokazał jak to się robi

  Dzisiaj przypada jedna z ważniejszych rocznic w historii światowej motoryzacji. Właśnie 1 października, w 1908 roku bramy fabryki Forda opuścił pierwszy egzemplarz modelu T.
 • Nowy cykl dokumentalny

  Nowy cykl dokumentalny

  We wrześniu TVP1 wystartowała z nowym cyklem dokumentalnym "Perły Millennium". Najbliższa premierą będzie "Jak to się robi" w reżyserii Marcela Łozińskiego
 • Schudnij przed telewizorem

  Schudnij przed telewizorem

  Chcesz stracić zbędnie kilogramy? Jak to się robi pokarze ci, na antenie TV Puls, Małgorzata Ostrowska-Królikowska - prowadząca nowy program "Co masz do stracenia".