jak długo

Artykuły - Jak długo (17)

 • Uwaga na lokaty, gdzie płacą dwa razy wyższe odsetki

  Uwaga na lokaty, gdzie płacą dwa razy wyższe odsetki

  Im mniejszy bank, tym lepsze warunki dla oszczędzających na lokatach. Różnice w wysokości oprocentowania są nawet dwukrotne - to wnioski z rankingu firmy doradczej Professional Benchmark Consulting. Klienci muszą jednak zwrócić uwagę na to, jak długo bank utrzyma wysokie odsetki.
 • Wall Street odbiła, ale Chiny tracą

  Wzrostowa sesja na Wall Street w poniedziałek oznacza, że na razie widmo głębokiej korekty zostało oddalone. Nie wiadomo jednak na jak długo, gdyż kluczowe rozdania w tym tygodniu dopiero przed nami. Do tego dziś Europa musi zmierzyć się też z mocno spadkową sesją w Chinach.
 • Jak długo potrwa konsolidacja na EURUSD?

  Wczorajsza sesja na rynkach upłynęła głównie pod znakiem realizacji zysków na parkietach w Stanach Zjednoczonych.
 • Na jak długo zaciągamy kredyty mieszkaniowe?

  Na jak długo zaciągamy kredyty mieszkaniowe?

  Wysokie ceny mieszkań w relacji do zarobków sprawiają, iż w celu sfinansowania wymarzonego zakupu większość osób musi posiłkować się kredytem hipotecznym. Dodatkowo, by wysokość raty była do udźwignięcia dla domowego budżetu zwykle zaciągane są one na kilkadziesiąt lat.
 • Wieloryb zostaje na plaży. Nie wiadomo jak długo

  Wieloryb zostaje na plaży. Nie wiadomo jak długo

  Zaplanowana na jutro operacja zabrania z plaży w Łazach w województwie zachodniopomorskim zwłok wieloryba stoi pod znakiem zapytania. Instytut Oceanografii z Helu wciąż szuka odpowiedniej ciężarówki. Waleń prawdopodobnie przez Cieśniny Duńskie dostał się na Bałtyk. Ssak ma trafić na Hel, gdzie w Stacji Morskiej przejdzie badania.
 • Awarii w PKO BP ciąg dalszy. Słuchacze RMF FM alarmują: Nie możemy wypłacić pieniędzy!

  Awarii w PKO BP ciąg dalszy. Słuchacze RMF FM alarmują: Nie możemy wypłacić pieniędzy!

  PKO BP wciąż nie udało się usunąć awarii, przez którą klienci banku mają problemy z wypłaceniem gotówki z bankomatów i płaceniem kartami w sklepach. Rzeczniczka banku, z którą reporter RMF FM rozmawiał ponownie przed 15:00, nie potrafiła powiedzieć, jak długo jeszcze potrwa awaria.
 • Było zaskoczenie, pytanie - co dalej

  Trzy miesiące - mniej więcej tyle minęło od słynnego czerwcowego wystąpienia Bena Bernanke. Tak długo inwestorzy wyczekiwali na posiedzenie FED, które zakończyło się w środę. Tym razem zaskoczenie było ogromne. Według wielu komentatorów FED stracił swoją wiarygodność. Zmieniła się też sytuacja na rynku. Pytanie - na jak długo?

Filmy - Jak długo (1)

 • Nowe zalecenia dotyczące karmienia piersią

  Naukowcy i lekarze apelują: jeśli tylko jest taka możliwość, kobieta powinna karmić piersią jak najdłużej – najlepiej aż do ukończenia przez dziecko 18. miesiąca życia. Specjaliści podkreślają, że pokarm matki zmniejsza ryzyko wystąpienia u malucha popularnych chorób wieku dziecięcego. Brytyjski resort zdrowia pracuje nawet nad społecznym programem, który wspierałby świeżo upieczone mamy i zachęcał je do karmienia piersią przez jak najdłuższy okres czasu. Nie wszystkim jednak podoba się takie podejście do sprawy. - W pierwszych miesiącach po urodzeniu dziecka kobieta i tak jest pod presją. Stres, hormony i huśtawka nastrojów robią swoje. Kobieta chce wywiązywać się ze swoich obowiązków jak najlepiej. I tak dajemy z siebie 100 procent. Forsowanie na siłę z góry narzuconego modelu może być dla młodej matki źródłem frustracji - mówi Lisa Clegg, pielęgniarka.