jacy

Artykuły - Jacy (457)

 • Jakie laptopy kupują Polacy?

  Jakie laptopy kupują Polacy?

  W pierwszym półroczu średnio co 2 minuty ktoś kupił laptopa. Na jaki konkretnie sprzęt polowali użytkownicy Allegro w pierwszych miesiącach tego roku?
 • Jaki komputer wybrać dla dziecka?

  Jaki komputer wybrać dla dziecka?

  Rozwój kreatywności, pomoc w rozwiązywaniu szkolnych zadań i zdobywanie nowych umiejętności to główne przesłanki rodziców, decydujących się na zakup komputera dla dziecka. Specjaliści radzą, co należy wiedzieć, aby wybrać sprzęt odpowiedni dla najmłodszych.
 • Katarzyna Zielińska: Jaką będzie jurorką?

  Katarzyna Zielińska: Jaką będzie jurorką?

  Do jurorskiego składu "Bitwy na głosy" dołączyła Katarzyna Zielińska. Gwiazda opowiada o tym, w jaki sposób będzie oceniać uczestników programu i na czym polega jej przepis na sukces.
 • Jakim będzie Supermanem?

  Jakim będzie Supermanem?

  Henry Cavill - gwiazda "Człowieka ze stali" - wyznał, że w filmie Zacka Snydera starał się godnie zaprezentować w roli Supermana
 • Jaka pensja dla księdza?

  Episkopat wydał "Instrukcję w sprawie zarządzania kościelnymi dobrami materialnymi". "Gazetę Wyborczą" zainteresowały szczególnie fragmenty o wynagrodzeniach księży.
 • Jaka pensja dla księdza?

  Episkopat wydał "Instrukcję w sprawie zarządzania kościelnymi dobrami materialnymi". "Gazetę Wyborczą" zainteresowały szczególnie fragmenty o wynagrodzeniach księży.
 • Jaką będzie "matką chrzestną"?

  Jaką będzie "matką chrzestną"?

  Kasia Smutniak, która poprowadzi ceremonię otwarcia i zamknięcia tegorocznego festiwalu filmowego w Wenecji, wraca myślami do czasów, gdy jako nastolatka spędzała w Polsce wieczory w kinach...
 • Jakie notebooki kupujemy?

  Jakie notebooki kupujemy?

  Między porównywarką cenową a wynikami sprzedaży, czyli jakie notebooki wybieramy i czy później faktycznie je kupujemy. Kto znajduje się w czołówce? Kto lepiej się promuje, a gorzej sprzedaje, a kto na odwrót? Jakie wybieramy przekątne ekranów, a jakie procesory?
 • Z jakich faktur nie można odliczyć VAT?

  W zakresie w jakim towary i usługi są wykorzystywane do wykonywania czynności opodatkowanych podatnikowi przysługuje prawo do obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego. Kwotę podatku naliczonego stanowi suma kwot określonych w fakturach otrzymanych przez podatnika z tytułu nabycia towarów i usług. Niekiedy jednak otrzymana przez podatnika faktura nie daje prawa do odliczenia VAT.
 • Marilyn Monroe: Jaka była?

  Marilyn Monroe: Jaka była?

  "Nie przeszkadza mi to, że muszę być olśniewająca i pełna erotyzmu, ale wszystko, co się z tym wiąże, może stać się ciężarem" - wyznała przed laty Marilyn Monroe. Była symbolem seksu, choć marzyła, żeby ludzie widzieli w niej coś więcej. W niedzielę, 5 sierpnia, mija 50 lat od jej tragicznej śmierci.