Film - Jack Strong

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Jack Strong (Film (2013) Reż.Władysław Pasikowski) ,

Artykuły - Jack Strong (14)

 • "Jack Strong": Doskonałe kino gatunkowe

  "Jack Strong": Doskonałe kino gatunkowe

  Film "Jack Strong" Władysława Pasikowskiego to prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, który podejmuje współpracę z CIA. W rolach głównych występują Marcin Dorociński, Maja Ostaszewska i Patrick Wilson. Wczoraj odbyła się uroczysta premiera filmu.
 • Dagmara Domińczyk i Patrick Wilson: Hollywoodzka para

  Dagmara Domińczyk i Patrick Wilson: Hollywoodzka para

  Aktorzy Dagmara Domińczyk i Patrick Wilson zagrali razem w najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego "Jack Strong". To polsko-amerykańskie małżeństwo cieszy się z udziału w tej produkcji m.in. dlatego, że po raz pierwszy zagrali razem w jednym filmie.
 • Najlepszy film Pasikowskiego od czasu "Psów"?

  Najlepszy film Pasikowskiego od czasu "Psów"?

  Władysław Pasikowski to reżyser, który kino sensacyjne ma wpisane w DNA. Spekuluje się, że jego najnowszy film "Jack Strong" spodoba się widowni tak samo, jak jego kultowe już "Psy". Tym razem reżyser sięga po ukrywaną przez lata, historię szpiega, który uratował świat przed III wojną światową. Już w lutym, w kinach, sensacyjna historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego.
 • "Jack Strong": Kino akcji dla inteligentnego widza

  "Jack Strong": Kino akcji dla inteligentnego widza

  Film Władysława Pasikowskiego "Jack Strong" o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim zaprezentowano w środę w Warszawie. Do kin szpiegowski thriller trafi 7 lutego. Główną rolę gra Marcin Dorociński, w obsadzie są też m.in. Maja Ostaszewska i Patrick Wilson.
 • Polak, który wykiwał KGB : Zobacz plakat "Jacka Stronga"

  Polak, który wykiwał KGB : Zobacz plakat "Jacka Stronga"

  O działaniach tego Polaka przez lata niewiele się mówiło. W końcu za ekranizację jego niesamowitej historii wziął się mistrz kina sensacyjnego - Władysław Pasikowski. Film "Jack Strong", który powstał na bazie prawdziwej historii pułkownika Kuklińskiego - jednego z największych szpiegów naszych czasów, wejdzie do kin już 7 lutego.
 • "Jack Strong": Hollywoodzki trend

  "Jack Strong": Hollywoodzki trend

  Zakończono prace nad muzyką do thrillera szpiegowskiego w reżyserii Władysława Pasikowskiego pt.: "Jack Strong". Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezwykle utalentowany kompozytor Jan Duszyński. Niesamowite brzmienie film będzie zawdzięczał Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, która wykonała muzykę Duszyńskiego.
 • Brzeziński na planie "Jacka Stronga"

  Brzeziński na planie "Jacka Stronga"

  Do niezwykłego spotkania doszło na planie filmu Jack Strong w Waszyngtonie. Pracującą ekipę filmową odwiedził profesor Zbigniew Brzeziński.
 • Pasikowski zaczyna zdjęcia w Waszyngtonie

  Pasikowski zaczyna zdjęcia w Waszyngtonie

  Ekipa "Jacka Stronga", filmu opowiadającego fascynującą historię pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, przenosi się w poniedziałek do Waszyngtonu.
 • "Jack Strong": Sylwester w kasynie

  "Jack Strong": Sylwester w kasynie

  W Garnizonie Wojska Polskiego przy Al. Niepodległości w Warszawie ekipa "Jacka Stronga" kręciła sceny sylwestra w kasynie oficerskim.
 • Gwiazdy w filmie Pasikowskiego

  Gwiazdy w filmie Pasikowskiego

  W Warszawie trwają zdjęcia do filmu Władysława Pasikowskiego "Jack Strong". W bohatera produkcji - Ryszarda Kuklińskiego - wciela się Marcin Dorociński. Na planie pojawił się też znany amerykański aktor Patrick Wilson, którego niedawno można było oglądać w "Prometeuszu" Ridleya Scotta.