Muzyka - jacht

Synonimy:
jachty,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jacht (8)

 • Aaron Carter: Zabierzcie bikini i płyńcie ze mną

  Aaron Carter: Zabierzcie bikini i płyńcie ze mną

  Samotność doskwiera chyba bratu Nicka Cartera z Backstreet Boys. Za pośrednictwem Twittera zdesperowany 25-letni Aaron szuka seksownych fanek, które popłyną z nim na kilkudniowy rejs ekskluzywnym jachtem.
 • Na ratunek Simon Cowell

  Na ratunek Simon Cowell

  Jeden z najbardziej wpływowych i najbogatszych ludzi muzycznego show-biznesu zaskarbił sobie dozgonną sympatię dziewięciu osób.
 • Motley Crue: To koniec?

  Motley Crue: To koniec?

  Vince Neil zapowiedział, że "poważnie rozmyśla" o zakończeniu działalności rockowej grupy Motley Crue w lutym 2012 roku.
 • Disco polo żyłą złota

  Disco polo żyłą złota

  Idole fanów disco polo - z których wyśmiewają się tak zwane gwiazdy polskiej estrady - to prawdziwi krezusi. Lider zespołu Bayer Full Sławek Świerzyński (46 l.) kupił właśnie jacht za 100 tysięcy złotych i już zastanawia się, co by tu jeszcze sobie kupić.
 • J. Lo straciła jacht

  J. Lo straciła jacht

  Jennifer Lopez dołączyła do poszkodowanych przez huragan "Frances" osób. Zacumowany przy Miami Beach ekskluzywny jacht piosenkarki został dosłownie rozwalony w strzępy.
 • Tragedia na jachcie Ushera

  Tragedia na jachcie Ushera

  Jeden z członków załogi jachtu, na którym po rozdaniu nagród MTV w Miami miała odbyć się przyjęcie z udziałem Ushera, utonął w piątek, 27 sierpnia, na kilkadziesiąt godzin przed ceremonią. Ciało 34-letniego Craiga Rochela odnaleziono w sobotę, 28 sierpnia.
 • MTV Video Music Awards: Spory o jacht

  MTV Video Music Awards: Spory o jacht

  W niedzielę, 29 sierpnia, odbędzie się uroczystość wręczenia nagród MTV Video Music Awards. Najwięcej szans ma raper Jay-Z, który został nominowany aż w sześciu kategoriach. W tle imprezy, która odbędzie się w Miami na Florydzie, rozgorzał spór między Usherem a Seanem "P Diddy" Combsem.
 • K. Minogue: Ślub na jachcie?

  K. Minogue: Ślub na jachcie?

  Australijska gwiazda pop Kylie Minogue (36 l.) dostała wymarzony prezent od swojego narzeczonego, znanego francuskiego aktora Oliviera Martineza (38 l.). Podarunek to jacht "Białe skrzydła", warty - bagatela - 324 tysiące dolarów.