Fakty - jacht

Synonimy:
jachty,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jacht (50)

 • Monako stało się stolicą najbardziej ekskluzywnych jachtów

  Najdroższe jachty z całego świata zacumowały w porcie w Monako. Łącznie spotkało się tu 121 superjachtów.
 • Włochy: Wielkie zainteresowanie jachtem Putina zacumowanym w Livorno

  Włochy: Wielkie zainteresowanie jachtem Putina zacumowanym w Livorno

  Wielkie zainteresowanie włoskich mediów wywołuje elegancki 65-metrowy jacht prezydenta Rosji Władimira Putina, który stoi w prywatnym porcie w Livorno w Toskanii. Jacht "Nataly", zbudowany 3 lata temu w tamtejszej stoczni, przechodzi właśnie remont.
 • Nie żyje jeden z Polaków z załogi jachtu "Rzeszowiak"

  Nie żyje jeden z Polaków z załogi jachtu "Rzeszowiak"

  Nie żyje jedna osoba z załogi jachtu "Rzeszowiak" - podało Radio Rzeszów, które uzyskało tę informację od wiceprezesa Rzeszowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego.
 • Polski jacht dryfuje w okolicach Wysp Owczych

  Polski jacht dryfuje w okolicach Wysp Owczych

  Pogoda poprawiła się na tyle, że podejście do polskiego jachtu ze złamanym masztem dryfującego u brzegów Wysp Owczych stało się możliwe. Ratownicy ewakuowali załogę, dwie osoby są ranne - czytamy na oficjalnej stronie wyprawy.
 • Roman Paszke: Odzyskaliśmy jacht

  Zarekwirowany w Argentynie polski katamaran Gemini 3 został odzyskany. W środę wypłynął z portu Rio Gallegos, biorąc kurs na Europę - poinformował Roman Paszke. Gdański żeglarz z powodu awarii jachtu musiał przerwać na początku roku rejs dookoła świata.
 • Somalijscy piraci: Zabijemy Duńczyków

  Somalijscy piraci: Zabijemy Duńczyków

  Jeśli dojdzie do próby odbicia Duńczyków, zakładnicy zostaną zabici - ostrzegł we wtorek somalijski pirat powiązany z gangiem, który w zeszłym tygodniu porwał duński jacht z trojgiem dzieci i czworgiem osób dorosłych na pokładzie.
 • Somalia: Piraci porwali duński jacht z trojgiem dzieci

  Piraci somalijscy porwali duński jacht z trojgiem dzieci i czworgiem osób dorosłych na pokładzie - poinformowała organizacja Ecoterra, zajmująca się monitoringiem żeglugi, rybołówstwa i piractwa na wodach Oceanu Indyjskiego.
 • USA: Zabito czwórkę Amerykanów z porwanego jachtu

  Piraci zastrzelili czworo amerykańskich zakładników z jachtu Quest, który porwali na Morzu Arabskim - poinformowało kierujące aktywnością militarną Stanów Zjednoczonych w tym regionie Centralne Dowództwo USA (USCENTCOM) w Tampie na Florydzie.
 • Somalijscy piraci uprowadzili jacht z Amerykanami

  Somalijscy piraci uprowadzili w piątek jacht z 4 obywatelami amerykańskimi na pokładzie - poinformowało przedstawicielstwo Somalii przy ONZ.
 • Wypadek polskiego jachtu. Dwie osoby nie żyją

  U wybrzeży Argentyny trwa prowadzona w trudnych warunkach pogodowych akcja ratunkowa po wypadku polskiego jachtu. Uratowano pięciu członków siedmioosobowej załogi, z których jedna wymaga pomocy medycznej. Jak poinformowała rzeczniczka ambasady RP w Buenos Aires, kontynuowane są próby dotarcia do pozostałych dwóch żeglarzy, którzy jednak najprawdopodobniej nie żyją.