InteriaTV - jacht

Synonimy:
jachty,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Jacht (7)

 • Znikąd pojawił się jacht. Wtedy...

  Kapitan stracił panowanie nad jachtem i z impetem wpłynął do portu...
 • Wielki jacht staranował molo. Niemal wpłynął do restauracji

  Dryfujący ogromny jacht staranował molo w marinie w mieście Cairns w Australii. Statek zniszczył przy tym kilka innych łódek, które były zacumowane w porcie. Nie wiadomo czemu jacht dryfował. Zdarzenie zostało nagrane przez osoby będące w przybrzeżnej restauracji. (STORYFUL/x-news)
 • Kobieta na jachcie. To nie mogło skończyć się dobrze

  Kobieta chciała skoczyć z jachtu prosto do wody. Niestety coś poszło nie tak...
 • Co kryją luksusowe jachty?

  Garaż na motorówkę, miejsce na helikopter, quady, miniaturowe łodzie podwodne i baseny – to jedne z wielu rzeczy, które mogą mieć luksusowe jachty. Wśród najbardziej nietypowych zamówień był np. specjalny pokój do karaoke pod pokładem. Rynek jachtów cały czas rośnie, także w Polsce. - Polska jest największym producentem jachtów do 9 metrów. Większość, aż 90 proc. z nich jest eksportowana. Nasz rynek wewnętrzny każdego roku rośnie. Społeczeństwo jest coraz bardziej zamożne. Chcemy wybrać sobie coś więcej niż drugi dom, apartament – mówi Przemysław Tarnacki, wielokrotny mistrz świata i Polski w żeglarstwie, ambasador Cosmopolitan Warszawa.
 • Oto najtrudniejsze zawody żeglarskie na świecie!

  W ostatnich dniach zatoka Sydney zamieniła się w prawdziwy tor wyścigowy. Trwają tam właśnie doroczne Regaty Sydney-Hobart, najtrudniejsze zawody żeglarskie na świecie. Trasa wyścigu liczy niemalże 1170 km! Uczestnicy wystartowali drugiego dnia Świąt. Zobaczcie jak największe miasto Australii prezentuje się w cieniu jachtowych żagli.
 • Polaku! Oto luksus, na który cię nie stać!

  Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman, Katar, Indie - to w tych krajach żyją potencjalni nabywcy luksusowych superjachtów, prezentowanych na dorocznych targach łodzi w Dubaju. Superjachty to cacka, na które stać jedynie najbogatszych: członków rodzin królewskich, naftowych potentatów, biznesmenów... Niekwestionowaną gwiazdą tegorocznych targów jest superjacht Nirvana. Na jego pokładzie znajduje się lądowisko dla śmigłowców, a także terrarium, spa, siłownia i sala kinowa. Wnętrza urządzono tak, by przypominały tropikalną wyspę. Chcąc zakupić to cudo, trzeba wydać 315 mln dolarów! Można też wynająć je na tydzień, wraz z załogą - wtedy zapłacimy "tylko" 1,2 mln dolarów...
 • Jacht od... Lancii

  Włoska firma produkuje nie tylko samochody.