Jacek Cichocki

Artykuły - Jacek Cichocki (55)

Filmy - Jacek Cichocki (20)

 • Cichocki: Przecieki dewastują instytucje państwa

  "To jest bardzo zła sytuacja. Same przecieki dewastują ład, który wszyscy powinniśmy chronić. To dewastowanie podstawowego systemu funkcjonowania instytucji" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM szef kancelarii premiera i koordynator służb specjalnych Jacek Cichocki. Chodzi o ujawnienie przez Zbigniewa Stonogę akt afery podsłuchowej. "To największy tego typu wyciek z akt śledztwa w historii. Wczoraj w nocy rozmawiałem z prokuratorem generalnym i zgodziliśmy się, że czynności są niezbędne. Rozmawiałem także z szefem ABW i poprosiłem o bardzo pilną analizę" - dodaje Cichocki.
 • Cichocki: Kaczyński ignorował opinie komisji i prezydenta. Tusk dopełnia wszelkich procedur.

  "Przykro o tym mówić, ale to premier Kaczyński w przypadku odwoływania szefów ABW, a robił to dwa razy, kompletnie ignorował procedurę opiniowania odwołania przez komisje i prezydenta. (...) Premier Tusk czeka na opinie, dopełnia wszelkich procedur" - mówił w Przesłuchaniu RMF FM szef MSW Jacek Cichocki.
 • Minister Cichocki w ogniu pytań słuchaczy RMF

  Jak się zostaje ministrem w tak młodym wieku? Czy Polska jest krajem na podsłuchu? Te i inne pytania zadali szefowi MSW słuchacze RMF FM.
 • Cichocki: Działania policji oceniam dobrze

  Działania policji podczas niedzielnego Święta Niepodległości oceniam dobrze. Policja zachowała się właściwie. Udało się uchronić warszawiaków i marsze - mówił gość Kontrwywiadu RMF FM, szef MSW Jacek Cichocki. - Nie rozumiem narzekania Jarosława Kaczyńskiego, że policji było za dużo - dodaje.