J.J. Abrams

Artykuły - J.J. Abrams (35)

 • Nowy "Star Trek" tajnym projektem J.J. Abramsa?

  Nowy "Star Trek" tajnym projektem J.J. Abramsa?

  Ostatnie przetasowania w kalendarzu premier Paramount Pictures, w ramach których dziesięć filmów tego studia otrzymało nowe daty premier, ujawniło, że w przygotowaniu jest bliżej nieokreślony projekt z kosmicznego cyklu "Star Trek". Trafi on do kin 9 lipca 2023 roku. Informacje z nim związane trzymane są w ścisłej tajemnicy. Według portalu "The Wrap", filmem, o którym mowa, będzie projekt, którego producentem jest J.J. Abrams.
 • ​ J.J. Abrams szykuje nowy film o Supermanie

  ​ J.J. Abrams szykuje nowy film o Supermanie

  "Jest nowa, potężna i poruszająca historia Supermana, która jeszcze nie została opowiedziana" - zapewnia J.J. Abrams, który wyprodukuje nowy film o Supermanie. Wiadomo, że scenariusz tego projektu napisze afroamerykański pisarz i eseista Ta-Nehisi Coates ("Between the World and Me").
 • Stephen King i J.J. Abrams szykują nowy serial

  Stephen King i J.J. Abrams szykują nowy serial

  Stephen King i J.J. Abrams szykują kolejne wspólne przedsięwzięcie. Po "Castle Rock", "22.11.63." i czekającej na premierę "Historii Lisey" słynny filmowiec i kultowy pisarz po raz czwarty połączą siły, by zrealizować bliżej nieokreślony jeszcze projekt. Wiadomo, że będzie to serial poruszający się w ulubionych klimatach "króla horroru".
 • Nowa produkcja​ J.J. Abramsa

  Nowa produkcja​ J.J. Abramsa

  Wydana w lipcu tego roku powieść fantasy "Burn", najnowsza książka fantasy Patricka Nessa ("Siedem minut po północy", "Na ostrzu noża. Ruchomy chaos"), będzie podstawą scenariusza nowego serialu wyprodukowanego przez J.J Abramsa. Jego akcja rozgrywać się będzie w czasach zimnej wojny, a bohaterami będzie rodzina, która wynajmuje smoka do pracy na swojej farmie.
 • J.J. Abrams przekaże 10 milionów dolarów na walkę z rasizmem

  J.J. Abrams przekaże 10 milionów dolarów na walkę z rasizmem

  Prowadzona przez J.J. Abramsa firma produkcyjna Bad Robot Productions oraz należąca do tego popularnego reżysera i jego żony Katie McGrath fundacja ogłosiły, że wspomogą finansowo organizacje zajmujące się walką z rasizmem. To ich reakcja na wydarzenia, których punktem zapalnym była śmierć czarnoskórego George'a Floyda z rąk białego policjanta.
 • "Little Voice": Powstaje nowy serial J.J. Abramsa

  "Little Voice": Powstaje nowy serial J.J. Abramsa

  Platforma streamingowa Apple TV+ ogłosiła datę premiery swojego nowego serialu "Little Voice". Jego producentami są J.J. Abrams ("Lost: Zagubieni", "Gwiezdne wojny: Skywalker - odrodzenie", "Super 8") oraz piosenkarka i autorka piosenek Sara Bareilles. Serial zadebiutuje 10 lipca, a w główną bohaterkę opowieści wciela się Brittany O'Grady.
 • Powstanie serialowy spin-off "Lśnienia" Kubricka

  Powstanie serialowy spin-off "Lśnienia" Kubricka

  W maju tego roku ruszy nowa amerykańska platforma streamingowa HBO Max. Wśród oryginalnych produkcji, jakie się tam znajdą, będą trzy nowe seriale wyprodukowane przez J.J. Abramsa. Twórca „Zagubionych”, „Star Treka” i filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” stworzy je na mocy umowy podpisanej przez należącą do niego wytwórnię Bad Robot z koncernem WarnerMedia.
 • "Gwiezdne wojny - Epizod IX": Znamy tytuł! Pierwszy teaser! [wideo]

  "Gwiezdne wojny - Epizod IX": Znamy tytuł! Pierwszy teaser! [wideo]

  Reżyser J.J. Abrams ujawnił właśnie pełny tytuł dziewiątego epizodu "Gwiezdnych wojen". Brzmi on "The Rise of Skywalker". Przedstawiono także pierwszą zapowiedź wyczekiwanej produkcji. Film będzie miał swoją światową premierę 20 grudnia 2019 roku.
 • Carrie Fisher pośmiertnie w nowych "Gwiezdnych Wojen"

  Carrie Fisher pośmiertnie w nowych "Gwiezdnych Wojen"

  Zmarła w grudniu 2016 roku Carrie Fisher została zapamiętana przede wszystkim dzięki roli księżniczki Lei w filmach z serii "Gwiezdne Wojny". Aktorka pojawi się pośmiertnie w najnowszym filmie, niezatytułowanym jeszcze "Epizodzie IX", za sprawą scen niewykorzystanych w "Przebudzeniu mocy" (2015).