iza

Artykuły - Iza (59)

 • Coke Live: Tabasko za Izę Lach

  Coke Live: Tabasko za Izę Lach

  Iza Lach niestety musiała zrezygnować z występu na Coke Live Music Festival. Wokalistkę zastąpi hiphopowy kolektyw Tabasko.
 • Iza Lach & Snoop Dogg: Jest już cała płyta!

  Iza Lach & Snoop Dogg: Jest już cała płyta!

  Bez szumnych zapowiedzi i podbijania bębenka w sieci pojawił się nowy album Izy Lach w całości wyprodukowany przez legendarnego rapera Snoop Dogga!
 • Powołanie Prezesa Zarządu Izo-Blok S.A. do Rady Nadzorczej spółki Fagerdala Automotive AG

  Zarząd Spółki Izo-Blok S.A. informuje, że dniu 13 czerwca 2012 roku Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki Fagerdala Automotive AG z siedzibą w Ohrdruf w Niemczech, powołało do składu Rady Nadzorczej Pana Przemysława Skrzydlaka - Prezesa Zarządu Izo-Blok S.A. Wejście do składu Rady Nadzorczej Pana Przemysława Skrzydlaka ma związek z podjętymi rozmowami na temat nawiązania potencjalnej bliskiej współpracy pomiędzy Izo-Blok S.A. i Fagerdala Automotive AG. Podstawa P
 • Iza Kuna: Nie kalkuluję na zimno

  Iza Kuna: Nie kalkuluję na zimno

  Izabelę Kunę możemy oglądać w telewizyjnych produkcjach "Barwy szczęścia" i "Krew z krwi". - Choć to seriale, to należą do zupełnie innych gatunków. "Barwy szczęścia" to klasyczna telenowela. "Krew z krwi" to zamknięta całość - mówi aktorka.
 • Treść uchwał podjętych podczas posiedzenia Rady Nadzorczej IZO-BLOK S.A.

  Zarząd IZO-BLOK S.A. publikuje w załączeniu protokół z posiedzenia Rady Nadzorczej IZO-BLOK S.A.z dnia 22.12.2011 roku. Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku New Connect". Załączniki:Posiedzenie Rady Nadzorczej 2.pdf rozmiar: rozmiar: 2066
 • Ważny krok dla IZO-BLOK S.A

  Od niemal 12 lat IZO-BLOK S.A. skutecznie walczy o tytuł pioniera w branży przetwórstwa spienionych tworzyw sztucznych. Działalność spółki opiera się głównie na przetwórstwie polipropylenu spienionego (EPP) z którego powstają kształtki wykorzystywane głównie w branży motoryzacyjnej.
 • Spółka Izo-Blok zadebiutowała na NewConnect

  Spółka Izo-Blok zadebiutowała na NewConnect

  W czwartek na NewConnect zadebiutowała spółka Izo-Blok, działająca w branży tworzyw sztucznych. Do godz. 12.00 na akcjach spółki nie zawarto żadnej transakcji. Izo-Blok to 347. firma notowana w Alternatywnym Systemie Obrotu i 168. tegoroczny debiut na tym rynku.
 • Izo-Blok zadebiutuje na NewConnect 22 grudnia

  Spółka Izo-Blok, działająca w branży tworzyw sztucznych, zadebiutuje na NewConnect w czwartek 22 grudnia - poinformowała GPW w komunikacie prasowym.
 • Druga szansa Izy Lach. Było warto

  Druga szansa Izy Lach. Było warto

  Iza Lach "Krzyk", EMI Music
 • Iza Małysz radzi sobie lepiej od Adama?

  Iza Małysz radzi sobie lepiej od Adama?

  Drugi dzień RMF Morocco Challenge obfitował w przygody już na trasie pierwszego odcinka specjalnego. Najbardziej ucierpieli kierowcy quadów i motocykliści.

Filmy - Iza (5)