ipla

Artykuły - Ipla (10)

 • Cyfrowy Polsat wydłuża i wzbogaca "otwarte okno”

  Cyfrowy Polsat wydłuża i wzbogaca "otwarte okno”

  W związku z utrzymującym się stanem epidemiologicznym Cyfrowy Polsat po raz kolejny wydłużył i udostępnił jeszcze więcej kanałów w „otwartym oknie”. 33 kanały dostępne będą bez dodatkowych opłat aż do 15 czerwca 2020 r. na dekoderach satelitarnych oraz do odbioru telewizji kablowej w technologii IPTV, a także mobilnie – w serwisie Cyfrowy Polsat GO (z aktywną opcją ON THE GO). Klienci sieci Plus otrzymają bez dodatkowych opłat aż 30 kanałów w serwisie IPLA - w pakiecie IPLA PLUS.
 • Ipla z programami w 4K

  Ipla z programami w 4K

  Telewizja internetowa Ipla, należąca do Grupy Cyfrowego Polsatu, wprowadziła do oferty programy w rozdzielczości 4K. Są to dokumenty od National Geographic i Nat Geo Wild. Wszystkie materiały w 4K są dostępne bez dodatkowych opłat.
 • UOKiK interesuje się Iplą. Na Cyfrowy Polsat stoczyła się lawina skarg

  UOKiK interesuje się Iplą. Na Cyfrowy Polsat stoczyła się lawina skarg

  Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło już co najmniej kilkanaście skarg na Cyfrowy Polsat. Powód? Wielu Polaków, którzy wykupili za blisko 100 zł pakiet sportowy umożliwiający oglądanie meczów mistrzostw Europy, w praktyce nie może z niego korzystać.
 • TVP znika z YouTube'a. Ma konkurować z platformami Ipla i Player

  TVP znika z YouTube'a. Ma konkurować z platformami Ipla i Player

  Nowy prezes Jacek Kurski zaprosił do TVP przedstawicieli największych agencji i domów mediowych. Na wtorkowym spotkaniu powiedział im wprost, że obejmując stanowisko szefa telewizji, przestał być politykiem, a zaczął być biznesmenem.
 • Niektóre dekodery Cyfrowego Polsatu HD 3000 z nowym oprogramowaniem

  Niektóre dekodery Cyfrowego Polsatu HD 3000 z nowym oprogramowaniem

  Przedstawiciel Cyfrowego Polsatu na forum Sat Kuriera poinformował, że 2. października platforma udostępniła wybranym posiadaczom odbiorników HD 3000 nowe oprogramowanie. Aktualizacja dotyczy wybranych partii dekoderów, tych o numerach seryjnych, mieszczących się w przedziale od 1775995373 do 1776081830.
 • Aplikacja IPLA w telewizorach Sharp

  Aplikacja IPLA w telewizorach Sharp

  Od sierpnia 2013 roku właściciele telewizorów Sharp AQUOS 3D LED serii LE650/651/652 i LE750/751/752 mogą bezpłatnie korzystać z aplikacji IPLA.
 • Cyfrowy Polsat chce w ciągu roku doprowadzić ipla do rentowności

  Cyfrowy Polsat chce w ciągu roku doprowadzić ipla do rentowności

  Ipla miała w zeszłym roku 30 mln zł przychodów i ujemny wynik EBITDA. Cyfrowy Polsat chce w ciągu roku doprowadzić tę spółkę do rentowności - poinformował podczas konferencji prezes spółki, Dominik Libicki. Dodał, że satysfakcjonujące będzie podwojenie przychodów ipla w ciągu 3-5 lat.
 • Cyfrowy Polsat chce podwoić przychody

  - Platforma dystrybucji online video Ipla miała w 2011 roku 30 mln zł przychodów i kilka milionów złotych ujemnego wyniku EBITDA. Cyfrowy Polsat chce w ciągu roku doprowadzić tę spółkę do rentowności - poinformował podczas konferencji prezes spółki, Dominik Libicki. Dodał, że satysfakcjonujące będzie podwojenie przychodów ipla w ciągu 3-5 lat.
 • Nabycie udziałów w spółkach tworzących serwis ipla

  Raport bieżący nr 5/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Cyfrowego Polsatu S.A. ("Spółka", "Kupujący") informuje, iż w dniu 12 marca 2012 r. zostały zawarte umowy sprzedaży udziałów ("Umowa") pomiędzy Spółką, a Bithell Holdings Ltd. ("Sprzedający"). Umowy dotyczą sprzedaży na rzecz Spółki udziałów w spółkach tworzących serwis ipla, lidera rynku dystrybucji treści programowych (video) w internecie w Pols
 • Za kulisami "jak Oni śpiewają"

  Za kulisami "jak Oni śpiewają"

  Program "jak Oni śpiewają" można już śledzić na żywo również w internecie. Dzięki bezpłatnej aplikacji ipla równolegle do transmisji telewizyjnej internauci będą mogli podpatrzeć, co w tym czasie dzieje się za kulisami programu i zadać pytania gwiazdom.

Filmy - Ipla (1)

 • Rozmawiający z wilkami

  Bieszczadzki leśniczy Kazimierz Nóżka zasłynął tym, że potrafi rozmawiać z niedźwiedziami. Okazuje się, że ma konkurenta. W Lasach Janowskich pracuje leśniczy, który potrafi rozmawiać z wilkami.