iPhone 5

Artykuły - IPhone 5 (100)

Zdjęcia - IPhone 5 (1)


Filmy - IPhone 5 (8)

 • iPhone 5 vs Samsung Galaxy S4 test zniszczeń

  Serwis Cnet postanowił sprawdzić, jak Samsung Galaxy S4 oraz iPhone 5 radzą sobie w najbardziej wymagających testach – zanurzania w wodzie, upuszczania na beton z wysokości 2 metrów czy pod kołami samochodów.
 • Samsung Galaxy S4 vs iPhone 5

  Serwis Android Authority przeprowadził testy „zderzeniowe” dwóch topowych smartfonów – Samsunga Galaxy S 4 i iPhone’a 5. Każde z urządzeń upadło na ziemię trzy razy - z różnych wysokości. Które lepiej zniosło ten wymagający test?
 • Goophone i5 16GB - podróbka iPhone'a 5

  Jak bardzo umiejętnie można podrobić iPhone’a 5? Goophone i5 pokazuje, że – niestety – dość sprawnie. Wystarczy obejrzeć powyższy materiał wideo. Sporo osób nie potrafiłaby zauważyć różnic pomiędzy oryginałem a podróbką. Goophone i5 16GB ma ekran o rozdzielczości 960 na 540 pikseli, procesor dwurdzeniowy 1GHz, 1GB RAM, kamerę o rozdzielczości 8 megapikseli i… Androida 4.1. Całość kosztuje około 200 dolarów. W sumie to nawet całkiem przyzwoita cena. Przynajmniej teoretycznie.
 • Popslate - etui do iPhone'a z ekranem e-ink

  Okazuje się, że ochronne etui do iPhone’a może pełnić rolę drugiego wyświetlacza - i to nie byle jakiego. The Popslate postanowił wykorzystać super energooszczędny ekran typu e-ink, czyli ten dobrze znany z czynników e-booków. Wyświetlają się na nim zdjęcia oraz informacje ze smartfona – dowolnie wybrane przez użytkownika z pomocą specjalnej aplikacji. Pomysł wydaje się niezwykle interesujący i na pewno znajdzie uznanie wśród wielu fanów Apple. Producent wycenił go na 99 dol., a sprzedaż wystartuje w marcu 2013 roku.