inwestycja

Artykuły - Inwestycja (106)

Filmy - Inwestycja (4)

 • Informacja dotycząca tego załącznika Nie musisz spać na pieniądzach, żeby zacząć inwestować

  Inwestowanie jest nie tylko dla bogatych. Nawet osoby mające stosunkowo niewielkie środki mogą je odpowiednio ulokować, aby zaczęły się pomnażać. Zobacz, jakie są możliwości. Niskie oprocentowanie lokat na pewno nie zachęca do umieszczania na nich swoich pieniędzy.
 • Czy mieszkanie to dobra inwestycja?

  Dla osób z bardziej zasobnym portfelem zakup mieszkania to przede wszystkim lokata kapitału. Przy sprzedaży niektórych nieruchomości klienci inwestycyjni stanowią ponad połowę. Wszystko przez niskie stopy procentowe, co przekłada się na mało opłacalne lokaty bankowe czy obligacje. Zdaniem Marcina Berusa z Finexto niedługo to się zmieni. - Podwyższenie stóp procentowych i co za tym idzie wzrost VIBOR-u to kwestia najbliższych miesięcy - mówi w rozmowie z Interia Nieruchomości.
 • Belka: Przedsiębiorcy powinni teraz myśleć o inwestycjach

  Racjonalny przedsiębiorca właśnie teraz powinien zacząć inwestować - uważa prof. Marek Belka, prezes Narodowego Banku Polskiego. W ten sposób będzie przygotowany na lepszą koniunkturę gospodarczą, a co za tym idzie, również na zwiększony popyt w kraju i zagranicą. Tym bardziej, że prognozy dla polskiej gospodarki są optymistyczne.
 • W miejsce żerańskiego FSO - osiedle i sklepy

  Kilka tysięcy mieszkań, biur i sklepów powstanie na 28 hektarach kupionych przez Mennicę Polską od FSO na warszawskim Żeraniu. Chętnych na mieszkania ma przyciągnąć nie tylko lokalizacja nad Wisłą, ale i cena. Komentuje Zbigniew Jakubas, główny udziałowiec Mennicy Polskiej S.A.