intrygi

Artykuły - Intrygi (15)

 • Romans i intryga

  Romans i intryga

  Jej pojawienie się w "Barwach szczęścia" odmieni oblicze tego serialu. Jako Paulina uwiedzie Roberta (Marcin Czarnik)! Czy Marta (Katarzyna Zielińska) wybaczy zdradę? - Ten wątek jest bardzo ciekawy - uśmiecha się Milena Suszyńska.
 • Awangardowe małżeńskie intrygi

  Awangardowe małżeńskie intrygi

  Z jego trylogią jest jak z dobrym związkiem - im dalej, tym ciekawiej, zabawniej, sprawniej, czulej, bardziej inteligentnie i pikantnie. Rzadko który twórca (sam Ulrich Seidl udowodnił to podczas tegorocznego Berlinale) dochodzi do perfekcji podczas kręcenia kolejnych części wymyślonej przez siebie historii. Wielu z nich robi to, ponieważ pierwszy film odniósł sukces i bazuje na nim wypalając się z roku na rok.
 • Ostatnia intryga

  Ostatnia intryga

  Przed nami ostatnie kilka dni z "Julią". W piątek, 14 grudnia, zobaczymy finałowy odcinek serialu.
 • Uwielbia intrygi

  Uwielbia intrygi

  Piękna Monika robi wszystko, by poślubić znanego chirurga. Nie kocha go, ale nie zamierza przegrać z rywalką, która zawładnęła sercem jej wybranka.
 • Intrygi i namiętności

  Intrygi i namiętności

  Inteligencja i uroda to nie wszystko. Przystojny doktor Falkowicz krzywdzi kolejne osoby. Poróżnił Ninę z Samborem. Czy jego była żona też stanie się ofiarą tego zimnego drania?
 • W rodzinnej sieci intryg

  W rodzinnej sieci intryg

  Taki serial, w którym na przestrzeni 24 lat odbyło się ponad 60 ślubów, w większości tych samych osób, musi być wieczny. Jak wieczna jest miłość.
 • Kłamstwa, tajemnice, intrygi

  Kłamstwa, tajemnice, intrygi

  Sarah Jessica Parker w kolejnej romantycznej komedii "Jak ona to robi?", Nicole Kidman w mrocznej "Anatomii strachu" oraz Amanda Seyfried w futurystycznym thrillerze "Wyścig z czasem" to filmowe gwiazdy tygodnia.
 • Władza, skrytobójstwa i intrygi

  Władza, skrytobójstwa i intrygi

  Już 25 czerwca polscy widzowie będą mogli obejrzeć serial "Rodzina Borgiów". W produkcji, wyreżyserowanej przez znanego irlandzkiego reżysera Neila Jordana, występują: Jeremy Irons, Joanne Whalley, Francois Arnaud i Derek Jacobi.
 • "Szpilki na Giewoncie": Intrygi

  "Szpilki na Giewoncie": Intrygi

  Eliza (Iza Kuna) otoczy Ewę (Magdalena Schejbal) siecią intyg.
 • "Majka": Zginie od własnej broni

  "Majka": Zginie od własnej broni

  Aleksandrze (Marieta Żukowska) udało się rozbić związek jej męża Michała (Tomasz Ciachorowski) z Majką (Joanna Osyda). Lecz nie na zawsze, bo już wkrótce zapłaci za swoje intrygi!