Interlagos

Artykuły - Interlagos (25)

 • Formuła 1. Runda w Brazylii przez pięć lat na torze Interlagos

  Formuła 1. Runda w Brazylii przez pięć lat na torze Interlagos

  Przez najbliższe pięć sezonów brazylijska runda mistrzostw świata Formuły 1 będzie nadal rozgrywana na torze Interlagos - potwierdzili przedstawiciele promotora cyklu amerykańskiej grupy Liberty Media, posiadającej od trzech lat prawa do najbardziej prestiżowego cyklu wyścigowego.
 • ​Formuła 1. Grzegorz Gac: Opowieści toru Interlagos

  ​Formuła 1. Grzegorz Gac: Opowieści toru Interlagos

  Sezon Formuły1 rozpoczął się połowie marca, chociaż już wcześniej emocjonowaliśmy się przebiegiem sesji treningowych, a już w nadchodzący weekend czeka nas ostatni tegoroczny wyścig. Tymczasem warto powrócić na chwilę do tego, co działo się w tydzień temu podczas Grand Prix Brazylii w Sao Paulo. A działo się dużo. Gdyby tylko tor Interlagos potrafił mówić... - pisze Grzegorz Gac w felietonie dla Interii.
 • Wyścigi motocyklowe na torze Interlagos zawieszone

  Wyścigi motocyklowe na torze Interlagos zawieszone

  ​Władze brazylijskiego miasta Sao Paulo na 60 dni wydały całkowity zakaz rozgrywania wyścigów motocyklowych na znanym torze Interlagos. Decyzja została podjęta po tragicznym wypadku, jaki miał tam miejsce w ostatni weekend.
 • Będą zmiany na torach Interlagos i Yas Marina

  Tegoroczne mistrzostwa świata Formuły 1 zakończy 27 listopada Grand Prix Brazylii, a dwa tygodnie wcześniej odbędzie się wyścig o GP Abu Zabi. Przed tymi imprezami organizatorzy planują zmiany na torach Interlagos i Yas Marina.
 • Vettel wygrywa na Interlagos. Kubica dziewiąty

  Vettel wygrywa na Interlagos. Kubica dziewiąty

  Dwaj kierowcy Red Bulla zajęli pierwsze dwa miejsca w przedostatnim Grand Prix Formuły 1 na torze Interlagos w Brazylii. Zwyciężył Niemiec, Sebastian Vettel, a tuż za nim uplasował się Australijczyk Mark Webber. Trzeci był Fernando Alonso. Polak Robert Kubica, który wystartował do wyścigu z 7. pozycji dojechał do mety jako dziewiąty.
 • GP Brazylii może wyłonić mistrza świata F1

  GP Brazylii może wyłonić mistrza świata F1

  Niedzielny wyścig o Grand Prix Brazylii może wyłonić mistrza świata Formuły 1. Najbliżej tytułu jest Hiszpan Fernando Alonso z teamu Ferrari, aktualny lider klasyfikacji kierowców, dla którego tor Interlagos pod Sao Paulo dwukrotnie okazał się już szczęśliwy.
 • Robert Kubica: Tor trudny, ale ja go lubię

  Robert Kubica: Tor trudny, ale ja go lubię

  "Na torze Interlagos zawsze jest wspaniała atmosfera głównie za sprawą fantastycznych brazylijskich kibiców" - powiedział kierowca zespołu Renault Robert Kubica. W najbliższy weekend w Brazylii odbędzie się przedostatni wyścig Formuły 1 w tym sezonie.
 • Kubica: Będzie trudno powtórzyć ten wynik

  Kubica: Będzie trudno powtórzyć ten wynik

  - Będzie trudno powtórzyć zeszłoroczny wynik. Na Interlagos dużą rolę może jednak odegrać pogoda, dlatego wszystko może się zdarzyć - powiedział Robert Kubica.
 • Alonso może być mistrzem już w Brazylii

  Alonso może być mistrzem już w Brazylii

  Hiszpan Fernando Alonso z teamu Ferrari już za dwa tygodnie - podczas Grand Prix Brazylii - może świętować tytuł mistrza świata Formuły 1. Tor Interlagos pod Sao Paulo dwukrotnie okazał się już dla niego szczęśliwy - w latach 2005-06.
 • GP Brazylii zniknie z terminarza Formuły 1?

  GP Brazylii zniknie z terminarza Formuły 1?

  Bernie Ecclestone, szef F1 chce modernizacji toru Interlagos w Brazylii. Jeżeli organizatorzy GP Brazylii nie spełnią określonych wymagań technicznych obiektu, GP tego kraju może zniknąć z kalendarza F1.