ING Bank Śląski

Synonimy:
ING,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - ING Bank Śląski (490)

 • ​13 mld zł na gwarancje kredytowe dla firm w ING

  ​13 mld zł na gwarancje kredytowe dla firm w ING

  ING Bank Śląski jako pierwszy bank udostępnia Portfelową Linię Gwarancyjną z Funduszu Gwarancji Płynnościowych (PLG FGP) we współpracy z BGK. Bankowi został przyznany limit w wysokości 13 mld złotych do wykorzystania na gwarancje do kredytów obrotowych. Z nowego instrumentu mogą skorzystać firmy będące klientami banku.
 • 4 mln zł na ochronę zdrowia od ING

  4 mln zł na ochronę zdrowia od ING

  ING Bank Śląski zdecydował o przekazaniu darowizny na ochronę zdrowia. Bank wesprze szpitale i placówki medyczne.
 • Asystent Google trafia do ING Banku Śląskiego

  Asystent Google trafia do ING Banku Śląskiego

  Aplikacja ING Banku Śląskiego doczekała się integracji z Asystentem Google. Z jakich funkcji mogą skorzystać użytkownicy?
 • Prezes ING: Kolejne banki mogą wyjść z Polski (1)

  Prezes ING: Kolejne banki mogą wyjść z Polski (1)

  Kolejne obciążenia dokładane przez polityków bankom mogą doprowadzić do zmniejszenia kredytowania firm, co przełoży się na niższe tempo wzrostu gospodarczego, a kolejne instytucje będą wychodzić z Polski. Co najmniej od trzech lat mamy brak inwestycji prywatnych w Polsce, co sprawia, że marnujemy okres wzrostu gospodarczego - wskazuje w wywiadzie Interii prezes ING Banku Śląskiego Brunon Bartkiewicz.
 • Kredyt z zabezpieczeniem przed wzrostem raty

  Kredyt z zabezpieczeniem przed wzrostem raty

  ING Bank Śląski proponuje klientom kredyty hipoteczne oparte o stałą stopę oprocentowania przez 5 lat. To może być początek większych zmian na rynku, choć bankowcy nie doczekali się regulacji, które mogłyby ułatwić oferowanie tego typu kredytów.
 • Kredyty na cele ekologiczne

  Kredyty na cele ekologiczne

  ING Bank Śląski zaproponował klientom kredyty na cele ekologiczne. Nowa oferta z projektami realizowanymi w trosce o środowisko naturalne oraz Deklaracją ekologiczną stanowią kluczowe elementy długoterminowej strategii banku.
 • 2017 rok w ING BS pod znakiem rekordowego zysku i cyfryzacji

  2017 rok w ING BS pod znakiem rekordowego zysku i cyfryzacji

  W 2017 roku wstępny skonsolidowany zysk netto Grupy ING Banku Śląskiego osiągnął rekordowy poziom 1 403 mln zł, co oznacza wzrost o 12 proc. w porównaniu z 2016 rokiem.
 • Dlaczego Polak chce koniecznie mieć mieszkanie na własność?

  Dlaczego Polak chce koniecznie mieć mieszkanie na własność?

  Tegoroczna edycja "Finansowego Barometru ING" pokazuje, że Polacy najczęściej spośród obywateli trzynastu badanych krajów marzą o posiadaniu mieszkania na własność.
 • ING Bank Śląski ostrzega: Uważaj na oszustów

  ING Bank Śląski ostrzega: Uważaj na oszustów

  ING Bank Śląski ostrzega przed oszustami wyłudzającymi dane do logowania. Bank zamieścił w tej sprawie komunikat na głównej stronie internetowej.
 • Od kwietnia Aviva rozpoczęła współpracę z ING Bankiem Śląskim z zakresie bancassurace

  Na początek bank zaoferował swoim klientom ubezpieczenie podróżne Avivy. Polisę można kupić online poprzez stronę internetową banku lub bankowość elektroniczną.

Filmy - ING Bank Śląski (1)

 • Własne konto bankowe uczy dzieci gospodarowania pieniędzmi

  Dzięki kontom bankowym i kartom przedpłaconym dla najmłodszych dziecko może mieć stały dostęp do pieniędzy, dysponując jednak wyłącznie sumą wyznaczoną przez rodziców. Jest to przydatne zwłaszcza podczas wyjazdów, gdy dziecko jest z dala od rodziców. Konta bankowe to także dobry sposób na naukę oszczędzania i gospodarowania kieszonkowym. – Konto daje możliwość nauki. Dziecko może spróbować, jak zarządza się swoimi pieniędzmi, część odkładając na rachunek oszczędnościowy, część zostawiając na bieżące wydatki. W oszczędzaniu pomagają np. takie programy, jak Smart Saver – przelewając pieniądze albo płacąc za coś w sklepie, można sobie ustalić, że część kwoty tej transakcji będzie trafiała automatycznie na konto oszczędnościowe – mówi Piotr Utrata, rzecznik prasowy ING Banku Śląskiego.