ING Bank Śląski

Synonimy:
ING,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - ING Bank Śląski (14)

 • Kredyt z zabezpieczeniem przed wzrostem raty

  Kredyt z zabezpieczeniem przed wzrostem raty

  ING Bank Śląski proponuje klientom kredyty hipoteczne oparte o stałą stopę oprocentowania przez 5 lat. To może być początek większych zmian na rynku, choć bankowcy nie doczekali się regulacji, które mogłyby ułatwić oferowanie tego typu kredytów.
 • Kredyty na cele ekologiczne

  Kredyty na cele ekologiczne

  ING Bank Śląski zaproponował klientom kredyty na cele ekologiczne. Nowa oferta z projektami realizowanymi w trosce o środowisko naturalne oraz Deklaracją ekologiczną stanowią kluczowe elementy długoterminowej strategii banku.
 • 2017 rok w ING BS pod znakiem rekordowego zysku i cyfryzacji

  2017 rok w ING BS pod znakiem rekordowego zysku i cyfryzacji

  W 2017 roku wstępny skonsolidowany zysk netto Grupy ING Banku Śląskiego osiągnął rekordowy poziom 1 403 mln zł, co oznacza wzrost o 12 proc. w porównaniu z 2016 rokiem.
 • Dlaczego Polak chce koniecznie mieć mieszkanie na własność?

  Dlaczego Polak chce koniecznie mieć mieszkanie na własność?

  Tegoroczna edycja "Finansowego Barometru ING" pokazuje, że Polacy najczęściej spośród obywateli trzynastu badanych krajów marzą o posiadaniu mieszkania na własność.
 • ING Bank Śląski ostrzega: Uważaj na oszustów

  ING Bank Śląski ostrzega: Uważaj na oszustów

  ING Bank Śląski ostrzega przed oszustami wyłudzającymi dane do logowania. Bank zamieścił w tej sprawie komunikat na głównej stronie internetowej.
 • Od kwietnia Aviva rozpoczęła współpracę z ING Bankiem Śląskim z zakresie bancassurace

  Na początek bank zaoferował swoim klientom ubezpieczenie podróżne Avivy. Polisę można kupić online poprzez stronę internetową banku lub bankowość elektroniczną.
 • Kolejny bank znalazł się w tarapatach

  Kolejny bank znalazł się w tarapatach

  W oddziałach banku Credit Suisse w Amsterdamie, Londynie i Paryżu wczoraj policja przeprowadziła rewizje. Szwajcarski potentat na rynku finansów podejrzany jest o to, że umożliwia swoim klientom unikanie płacenia podatków. Rzeczniczka Anna Sexton odmówiła podania szczegółów.
 • Holandia: Śledztwo przeciwko ING w sprawie międzynarodowej korupcji

  Holandia: Śledztwo przeciwko ING w sprawie międzynarodowej korupcji

  Prokuratura holenderska prowadzi śledztwo w sprawie korupcji, w którą zamieszany jest ING Bank - podała w środę agencja Reuters.
 • Prezes ING: Banki muszą działać etycznie

  Prezes ING: Banki muszą działać etycznie

  Sposób postępowania banków jest zdecydowanie lepszy niż był, świadomość troski o reputację i zaufanie klientów jest dużo większe. Choć są pewne elementy, które mnie bolą - mówi Interii Brunon Bartkiewicz, prezes ING Banku w rozmowie z Moniką Krześniak-Sajewicz i Pawłem Czuryło.
 • Prezes ING - bankowa rewolucja co pół roku

  Prezes ING - bankowa rewolucja co pół roku

  Przewidywanie zmian w bankowości w horyzoncie 10 czy 20 lat jest czystą futurologią. Nie podzielam obaw, że maszyny przejmą władzę nad ludźmi, ale pół żartem pół serio mogę przyznać, że pewne ryzyko jest - mówi Brunon Bartkiewicz, prezes ING Banku w rozmowie z Moniką Krześniak-Sajewicz i Pawłem Czuryło z Interii.pl.

Filmy - ING Bank Śląski (1)

 • Własne konto bankowe uczy dzieci gospodarowania pieniędzmi

  Dzięki kontom bankowym i kartom przedpłaconym dla najmłodszych dziecko może mieć stały dostęp do pieniędzy, dysponując jednak wyłącznie sumą wyznaczoną przez rodziców. Jest to przydatne zwłaszcza podczas wyjazdów, gdy dziecko jest z dala od rodziców. Konta bankowe to także dobry sposób na naukę oszczędzania i gospodarowania kieszonkowym. – Konto daje możliwość nauki. Dziecko może spróbować, jak zarządza się swoimi pieniędzmi, część odkładając na rachunek oszczędnościowy, część zostawiając na bieżące wydatki. W oszczędzaniu pomagają np. takie programy, jak Smart Saver – przelewając pieniądze albo płacąc za coś w sklepie, można sobie ustalić, że część kwoty tej transakcji będzie trafiała automatycznie na konto oszczędnościowe – mówi Piotr Utrata, rzecznik prasowy ING Banku Śląskiego.