info

Artykuły - Info (405)

 • Wpadka Hanny Lis w TVP Info

  Wpadka Hanny Lis w TVP Info

  We wtorkowym (20 maja) wydaniu programu "Po przecinku" na antenie TVP Info prowadząca Hanna Lis pożegnała się z widzami słowami: "To był program 'Kropka nad i'".
 • Wpadka z Żenis Żoplę: Nie chowam głowy piasek

  Wpadka z Żenis Żoplę: Nie chowam głowy piasek

  "Dziękuję za krytykę, bo w pełni na nią zasłużyłam" - napisała na facebookowym profilu "Żenis Żoplę" dziennikarka TVP Info Joanna Osińska, która zaliczyła wpadkę z przekręceniem imienia i nazwiska legendarnej wokalistki Janis Joplin.
 • TVP Info zaskoczy widzów

  TVP Info zaskoczy widzów

  Andrzej Turski, Jarosław Kulczycki, Hanna Lis, Piotr Kraśko, Marta Kielczyk, Joanna Racewicz, Beata Tadla, Beata Chmielowska-Olech, Iwona Radziszewska, Diana Rudnik, Joanna Osińska, Agnieszka Górniakowska, Włodzimierz Szaranowicz, Marek Czyż- będą od września współtworzyć zespół dziennikarzy zmienionego TVP Info. Kanał informacyjny TVP jesienią zaskoczy widzów także nowymi programami, scenografią i oprawą graficzną.
 • Wraca "7 dni świat"

  Wraca "7 dni świat"

  Programy "7 dni świat" Andrzeja Turskiego o sprawach międzynarodowych i "Plus minus" Tadeusza Mosza poświęcony problematyce ekonomicznej od września powrócą na antenę TVP Info. Stacja zagospodaruje pasmo popołudniowe do tej pory zajmowane przez programy regionalne.
 • Nie tylko "Wieczorynka" znika z ramówki

  Nie tylko "Wieczorynka" znika z ramówki

  Od jesieni program "Świat się kręci" - łączący rozrywkę z wiadomościami - zastąpi w Jedynce "Wieczorynkę", a zamiast porannego magazynu śniadaniowego "Kawa czy herbata?" TVP1 będzie nadawać "Info poranek". Jesienną ramówkę Telewizja Polska zaprezentowała 20 sierpnia.
 • Prezenterki znikają z TVP Info

  Prezenterki znikają z TVP Info

  Na antenie TVP Info nie zobaczymy już Danuty Holeckiej, Małgorzaty Żochowskiej i Edyty Lewandowskiej. To decyzja nowych władz TVP Info. Kto zastąpi na antenie dziennikarki?
 • Podpisanie listu intencyjnego ze spółką INTERNET-INFO Sp. z o.o.

  Zarząd TRO MEDIA S.A. ("Emitent") informuje, iż w dniu 17 kwietnia 2013 roku został podpisany list intencyjny dotyczący zamiaru przejęcia pakietu udziałów spółki INTERNET-INFO Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Podstawą podjętej decyzji o przygotowaniu procesu przejęcia pakietu udziałów, jest przekonanie Zarządów obu Spółek, że funkcjonowanie firmy INTERNET-INFO Sp. z o.o. w ramach grupy TRO MEDIA przyniesie duże większe możliwości działania spółce przejmowanej oraz przyczyni się do
 • Rekordowa oglądalność wystąpienia papieża

  Rekordowa oglądalność wystąpienia papieża

  Wygłoszenie przez nowo wybranego papieża Franciszka tradycyjnego błogosławieństwa "Urbi et orbi" obejrzało w środę, 13 marca, wieczorem w programach Telewizji Polskiej (TVP1, TVP Info i TVP Polonia) ok. 12 mln Polaków - poinformowała TVP.
 • TVP Stream na urządzenia mobilne. Od kiedy?

  TVP Stream na urządzenia mobilne. Od kiedy?

  Telewizja Polska udostępni dzisiaj oficjalnie użytkownikom tabletów, smartfonów i komputerów osobistych możliwość oglądania na żywo programu TVP INFO, szesnastu programów oddziałów terenowych TVP oraz internetowego kanału TVP Parlament.
 • Ustanowienie zastawu rejestrowego na udziałach Romford Investments Sp. z o.o. i udziałach INFO-TV-Operator Sp. z o.o.

  Raport bieżący nr 9/2013Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki pod firmą Narodowy Fundusz Inwestycyjny Magna Polonia Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie ("Emitent", "Spółka"), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 4/2013 z dnia 16 stycznia 2013 r., informuje, iż w dniu 11 lutego 2013 roku otrzymał odpis postanowienia Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie o dokonaniu w dniu 1 lutego 2013 roku wpisu do