impreza

Synonimy:
imprezy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Impreza (3678)

Filmy - Impreza (40)

 • Psia impreza w basenie. Takim to dobrze!

  Takim to dobrze! Ta grupa psów żyje życiem jakim chyba każdy z nas chciałby. Podczas upału uwielbiają moczyć się w basenie.
 • Bąbelkowa impreza małych kózek

  W Symbio Wildlife Park mieszkają niezwykłe kózki. Zwierzęta uwielbiają nosić piżamy i sweterki, a także bawić się jak dzieci bańkami mydlanymi. Prawda, że urocze? (STORYFUL/x-news)
 • Jak rozkręcić udaną imprezę weselną?

  Jak rozkręcić udaną imprezę weselną? Rozmawiali o tym muzyk Norbert "Norbi" Dudziuk, wodzirej Axel Nowicki oraz wodzirej Marek Szwelengreber. Czy Norbi lubi występować na weselach? Przy jakiej muzyce najlepiej bawią się goście weselni? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Hostessy na targach motoryzacyjnych - punkt obowiązkowy czy przeżytek?

  Czy należy przyzwyczajać się do myśli, że podczas targów motoryzacyjnych przy stoiskach zabraknie hostess? Zdaniem feministek tego typu praca uprzedmiotawia kobiety, a krytyka doprowadziła do tego, że władze Formuły 1 zrezygnowały z obecnych od lat na prostej startowej grid girls. Również podczas Salonu Samochodowego w Genewie niektóre koncerny zrezygnowały z zatrudnienia pięknych kobiet oprowadzających klientów. - Dla Seata i Cupry hostessy są niesamowicie ważnym elementem wizerunkowym. W najbliższym czasie nie zamierzamy się ich pozbywać - zapewnił Jakub Góralczyk, PR Manager SEAT Polska. (Agencja TVN/x-news)