iguana

Artykuły - Iguana (3)

 • Zobacz platoniczną miłość!

  Zobacz platoniczną miłość!

  Utworem "Liquid Love" debiutuje nowy taneczny projekt Iguana & Krist Van D. W teledysku, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, pojawiają się seksowne modelki z Łodzi.
 • John Leguizamo zagra iguanę

  John Leguizamo zagra iguanę

  Już wkrótce ruszą prace nad animowaną adaptacją książki dla dzieci "The Iguana Brothers: A Tale of Two Lizards". Jest to opowieść o niezwykłych przygodach dwóch meksykańskich zwierząt. Głosu jednemu z jaszczurów zgodził się udzielić John Leguizamo ("Romeo i Julia", "Na własną rękę"), który odnosił sukcesy w dubbingu takich obrazów, jak: "Titan A.E. - Nowa Ziemia" i "Epoka lodowcowa".
 • Kolejny zlot fanów The Cure

  Kolejny zlot fanów The Cure

  Polscy fani angielskiej grupy The Cure bardzo lubią spotykać się na organizowanych w całym kraju zlotach. Tym razem wielbiciele twórczości Roberta Smitha i jego kolegów będą wspólnie żegnać wakacje na imprezie "Last Day of Summer", która odbędzie się 31 sierpnia w warszawskim klubie "Iguana".

Filmy - Iguana (7)

 • Śnięte jaszczurki na ulicach miast. Czy to kolejna plaga?

  Do niecodziennej sytuacji doszło w ostatnim czasie na Florydzie. Żyją tam iguany zielone. W trakcie wyjątkowo ostrej zimy mają one problem z temperaturą. Iguany przy niskiej temperaturze zastygają w letargu. Można je spotkać leżące bez ruchu na chodnikach, trawnikach a nawet, jak podają służby pogodowe z Miami, spadające z drzew. Ostra zima to w warunkach Florydy temperatura w okolicach zera stopni Celsjusza. Do takich warunków nieprzystosowane są nie tylko iguany, ale także i ludzie, którzy często nie mają w swoich domach odpowiedniego ogrzewania. Co ciekawe, iguany są na Florydzie uznawane za szkodniki. Obwinia się je m.in. o niszczenie chodników czy falochronów. Eksperci ostrzegają przed zabieraniem iguan do domu i ogrzewaniem ich, ponieważ są to dzikie zwierzęta, które mogą zaatakować człowieka.
 • Niezwykła przyjaźń iguany z buldogiem

  Oto buldog Stanley i iguana Romeo, których łączy niezwykła przyjaźń. Zwierzęta lubią spędzać ze sobą czas i ucinać wspólne drzemki. (STORYFUL/x-news)
 • Wspólny podwieczorek faceta z iguaną

  Mężczyzna lubi spędzać czas ze swoim pupilem - iguaną. Jedzą nawet wspólnie posiłki.
 • Iguana celebruje posiłek w postaci sałatki ogórkowej

  Autor nagrania jest właścicielem rożnych gatunków zwierząt. Wśród jego pupili znajdują się zarówno sowy jak i jaszczurki. Tym razem Andre postanowił uwiecznić swojego gada podczas leniwego spożywania ogórkowej sałatki. (STORYFUL/x-news)