IFA 2015

Artykuły - IFA 2015 (15)

 • Niekodowany UHD1 by ASTRA

  Niekodowany UHD1 by ASTRA

  Zgodnie z zapowiedziami, 4 września wraz z otwarciem wystawy IFA 2015 w Berlinie, operator satelitarny SES i niemiecka platforma HD+ uruchomili nowy kanał demo w ultrawysokiej rozdzielczości UHD1 by Astra / HD+. Zastąpił on na satelicie Astra 1N (19,2°E) kanał Astra Ultra HD Demo. Na tym samym transponderze nadal dostępny jest SES UHD Demo Channel.
 • Asus ROG GX700: Laptop dla graczy chłodzony cieczą

  Asus ROG GX700: Laptop dla graczy chłodzony cieczą

  Komputery chłodzone cieczą nie są żadną nowością. Jednak do tej pory takie rozwiązania były zarezerwowane dla desktopów. Czy tego typu technologia może wkrótce przyjąć się także w mobilnych odpowiednikach? Wygląda na to, że tak! Wszystko za sprawą nowe sprzętu firmy Asus.
 • HaierPhone - 5 smartfonów od producenta AGD

  HaierPhone - 5 smartfonów od producenta AGD

  Haier, firma znana przede wszystkim z dużego AGD, przedstawia na targach IFA w Berlinie w pięć nowych modeli smartfonów - HaierPhone.
 • Sprawdzamy Sony Xperia Z5 na IFA 2015

  Sprawdzamy Sony Xperia Z5 na IFA 2015

  Na targach IFA 2015 firma Sony zaprezentowała nową linię smartfonów oznaczonych jako Xperia Z5. Składają się na nią trzy modele: Xperia Z5, Xperia Z5 Compact i Xperia Z5 Premium.
 • OLED-em LG stoi – nowe modele pokazane na IFA 2015

  OLED-em LG stoi – nowe modele pokazane na IFA 2015

  Na targach IFA 2015 firma LG zaskoczyła. Zamiast podejść do tematu klasycznie, wyłożyć kawę na ławę i zaprezentować nowe modele w sposób łopatologiczny, skupiono się na innowacyjnych rozwiązaniach, które mają dominować w ich telewizorach. Potwierdziło się, że OLED-y mogą być i będą jeszcze lepsze.
 • Samsung Gear S2 - pierwsze wrażenia

  Samsung Gear S2 - pierwsze wrażenia

  Targi IFA 2015 były dla Samsunga okazją do zaprezentowania nowego smartwacha Gear S2 - bezapelacyjnie najlepszego gadżetu noszonego tej południowokoreańskiej firmy. Na miejscu mieliśmy okazję przyjrzeć mu się z bliska.
 • IoT w wydaniu Samsunga na IFA 2015

  IoT w wydaniu Samsunga na IFA 2015

  Pierwsza konferencja Samsunga z targów IFA 2015 była w większości poświęcona Internet of Things (IoT) – idei połączenia i zsynchronizowania ze sobą jak największej liczby urządzeń codziennego użytku. Samsung zaprezentował w niej swoją wizję inteligentnego domu oraz urządzenia monitorującego nasz sen.
 • OLED Panasonic TX-65CZ950E - następca plazmy

  OLED Panasonic TX-65CZ950E - następca plazmy

  Panasonic, firma odpowiedzialna za jedne z najlepszych na rynku telewizorów plazmowych, przygotowała "następcę" swoich kultowych plazm. Ma nim być telewizor organiczny (OLED) o nazwie TX-65CZ950E. Sprzęt oferuje doskonałą, "czerń bezwzględną". Właśnie zaprezentowano go na targach IFA w Berlinie.
 • Lenovo Ideapad MIIX 700 - gody rywal Microsoftu Surface

  Lenovo Ideapad MIIX 700 - gody rywal Microsoftu Surface

  ​Firma Lenovo zaprezentowała nowy tablet konwertowalny, który ma być konkurencją dla Microsoftu Surface. Oto potężny IdeaPad MIIX 700.
 • Huawei Mate S - ekskluzywny smartfon

  Huawei Mate S - ekskluzywny smartfon

  Huawei zaprezentował w Berlinie swój nowy flagowy smartfon z serii Mate - Huawei Mate S.