idealna praca

Artykuły - Idealna praca (3)

 • Jak znaleźć idealną pracę?

  Jak znaleźć idealną pracę?

  ​Znalezienie wymarzonej pracy to cel każdego kandydata. Jednak nawet, gdy wydaje się, że otrzymaliśmy upragnioną posadę - rzeczywistość potrafi rozczarować. Nie zawsze nowe stanowisko oznacza długą i udaną karierę w danej firmie. Czasem należy zdecydować, czy nie odejść z miejsca, które już na starcie nas rozczarowało. Jak ruszyć dalej po rezygnacji z pracy, która nie okazała się tą jedyną?
 • Ciekawa, dobrze płatna i od zaraz

  Idealna praca marzenie to każdego. Najlepiej taka, w której nie dokuczy nam powtarzalność czynności, czekają nas podróże, spotkania z ciekawymi ludźmi i spore zarobki. Fajnie będzie także jeśli nie będziemy musieli stawiać się w biurze o ósmej rano, a naszego stroju nie będzie określał sformalizowany "dress code". Choć wydaje się, że takie posady nie istnieją, to większość tych oczekiwań może zaspokoić kariera w branży badań opinii i rynku.
 • Tysiące leżą na platformach

  Tysiące leżą na platformach

  Pot, psychiczne wyczerpanie i ciężka praca od rana do nocy. To realia pracy na platformach przy wydobyciu ropy. W nagrodę to nawet 90 tys. dolarów. Idealna praca dla prawdziwych macho, jednak nie dla wszystkich.