Idea Bank S.A.

Artykuły - Idea Bank S.A. (40)

 • Rzecznik Finansowy wygrywa z Idea Bankiem

  Rzecznik Finansowy wygrywa z Idea Bankiem

  Rzecznik Finansowy wygrał spór z Idea Bankiem, który nie chciał udostępnić dokumentów potrzebnych do postępowania interwencyjnego. Sąd utrzymał wysoką karę za odmowę współpracy.
 • ​Idea Bank ma wypłacić rekompensaty poszkodowanym przez GetBack - UOKiK

  ​Idea Bank ma wypłacić rekompensaty poszkodowanym przez GetBack - UOKiK

  Idea Bank stosował misselling, oferując konsumentom obligacje GetBack w sposób niedostosowany do ich potrzeb - ocenił UOKiK. Prezes Urzędu nakazał wypłacić poszkodowanym rekompensaty.
 • Zysk netto Idea Banku wyniósł 1,28 mln zł

  Zysk netto Idea Banku wyniósł 1,28 mln zł

  Zysk netto z działalności kontynuowanej przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej grupy Idea Banku w drugim kwartale 2019 roku wyniósł 1,28 mln zł, podczas gdy rok wcześniej bank miał 382,3 mln zł straty netto - poinformował bank w raporcie.
 • Czy taki bank w Polsce może upaść?

  Czy taki bank w Polsce może upaść?

  Czy w Polsce może upaść stosunkowo duży bank? Jeśli tak to co musi się stać, aby do tego doszło i jakie mogą być tego konsekwencje? Czy można temu skutecznie zapobiec?
 • Prokuratura pozywa Idea Bank. Prokurator pomoże odzyskać pieniądze

  Prokuratura pozywa Idea Bank. Prokurator pomoże odzyskać pieniądze

  Z ustaleń "DGP" wynika, że cywilny zespół prokuratorów, który zajmuje się aferą GetBacku, skierował pozew cywilny do Sądu Okręgowego w Warszawie w związku ze sprzedażą obligacji wrocławskiego windykatora.
 • KNF ustanowiła kuratora w Idea Banku

  KNF ustanowiła kuratora w Idea Banku

  Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie zdecydowała o ustanowieniu w Idea Banku kuratora - poinformowała w środę KNF. Kuratorem został Bankowy Fundusz Gwarancyjny, posiadający wszelkie niezbędne kompetencje w tym zakresie - dodano.
 • KNF ustanowiła kuratora w Idea Banku

  KNF ustanowiła kuratora w Idea Banku

  Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie zdecydowała o ustanowieniu w Idea Banku kuratora. Kuratorem został Bankowy Fundusz Gwarancyjny, posiadający wszelkie niezbędne kompetencje w tym zakresie - dodano.
 • KNF: Idea Bank powinien jak najszybciej przedstawić "plan B" -

  KNF: Idea Bank powinien jak najszybciej przedstawić "plan B" -

  Komisja Nadzoru Finansowego oczekuje, że Idea Bank jak najszybciej przedstawi "plan B" wytyczający ścieżkę poprawy sytuacji ekonomiczno-finansowej i odbudowy wskaźników kapitałowych w scenariuszu, w którym bankowi nie uda się pozyskać inwestora - poinformował PAP Biznes Jacek Jastrzębski, przewodniczący KNF.
 • UOKiK ukarał Idea Bank, ITI Neovision, Go Ride Serwis, Potenza di Lana

  UOKiK ukarał Idea Bank, ITI Neovision, Go Ride Serwis, Potenza di Lana

  Idea Bank, ITI Neovision, Go Ride Serwis, Potenza di Lana - to przedsiębiorcy ukarani przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów za wprowadzanie w błąd swoich klientów - poinformował w poniedziałek Urząd.
 • Getin Noble Bank nadal rozważa fuzję z Idea Bankiem

  Getin Noble Bank nadal rozważa fuzję z Idea Bankiem

  Getin Noble Bank nadal rozważa fuzję z Idea Bankiem - poinformował Artur Klimczak, prezes GNB.