Huragan harvey

Artykuły - Huragan harvey (12)

 • Beyonce osobiście pomaga ofiarom huraganu

  Beyonce osobiście pomaga ofiarom huraganu

  Amerykańska gwiazda chętnie udziela się charytatywnie, dając koncerty, przeznaczając pieniądze, czy odwiedzając chorych w szpitalu. Tym razem Beyonce zdecydowała osobiście wziąć udział w pomocy ofiarom huraganu Harvey.
 • Apple oferuje darmową naprawę sprzętów osobom poszkodowanym przez huragan Harvey?

  Apple oferuje darmową naprawę sprzętów osobom poszkodowanym przez huragan Harvey?

  Według serwisu 9to5Mac, Apple, oprócz pomocy finansowej, świadczy również darmowe usługi serwisowe dla ofiar śmiercionośnego żywiołu.
 • Ceny paliw w USA szaleją. W Polsce też to odczujemy

  Ceny paliw w USA szaleją. W Polsce też to odczujemy

  Tylko przez ostatni tydzień ceny benzyny bezołowiowej na nowojorskiej giełdzie towarowej wzrosły o ponad 20 proc. i osiągnęły najwyższy poziom od blisko trzech lat. Wyraźnie zmieniają się też notowania na rynku europejskim, co oznacza, że polscy kierowcy muszą się przygotować na podwyżki, i to już od przyszłego tygodnia - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.
 • Miley Cyrus we łzach w programie Ellen DeGeneres

  Miley Cyrus we łzach w programie Ellen DeGeneres

  Amerykańska wokalistka nie mogła opanować łez w programie Ellen DeGeneres, kiedy to poinformowała, że przekaże 500 tys. dolarów na pomoc dla poszkodowanych w wyniku przejścia przez Stany huraganu Harvey.
 • Gwiazdy wspierają ofiary huraganu Harvey

  Gwiazdy wspierają ofiary huraganu Harvey

  ​Leonardo DiCaprio to kolejna gwiazda, która finansowo wsparła poszkodowanych przez huragan Harvey. Aktor przeznaczył na pomoc ofiarom milion dolarów.
 • Huragan Harvey w Teksasie: Co najmniej dziewięć ofiar śmiertelnych

  Huragan Harvey w Teksasie: Co najmniej dziewięć ofiar śmiertelnych

  Władze stanowe, cytowane m.in. przez dziennik "Washington Post" poinformowały, że na skutek powodzi w Teksasie, wywołanych przez huragan Harvey zginęło już co najmniej dziewięć osób. Huragan osłabł po burzy tropikalnej.
 • USA: Huragan Harvey zniszczył ich dom. Ocalała tylko figura Matki Boskiej

  USA: Huragan Harvey zniszczył ich dom. Ocalała tylko figura Matki Boskiej

  Huragan Harvey, który przeszedł przez wybrzeże Teksasu spowodował nie tylko szkody związane z zalaniami. Jak podaje CNN, wiele domów uległo także spaleniu. Jedna z poszkodowanych rodzin w Robstown opowiedziała niezwykłą historię - w popiołach swojego spalonego domu znaleźli nienaruszoną figurę Matki Boskiej.
 • Kolejne rekordy na GPW

  O nastrojach na giełdach w trakcie piątkowej sesji miały zadecydować wystąpienia na sympozjum banków centralnych w Jackson Hole. Ponadto Wall Street częściowo żyje zbliżającym się do wybrzeży USA huraganem Harvey. Warszawska giełda przeszła dziś obok tego zgiełku, ale to nie oznacza, że było nudno na GPW. WIG20 pobił wczorajsze szczyty, a WIG znalazł się blisko maksimów sprzed 10 lat.