HTC One S

Artykuły - HTC One S (15)

 • HTC One S może otrzymać Androida 4.2 z Sense 5

  HTC One S może otrzymać Androida 4.2 z Sense 5

  Kilkanaście dni temu firma HTC poinformowała, że oprogramowanie smartfona One S nie doczeka się aktualizacji do wersji 4.2. Teraz wszystko wskazuje na to, że ostra krytyka społeczności wymusiła zmianę stanowiska tajwańskiej spółki.
 • HTC nie będzie aktualizował oprogramowania modelu One S

  HTC nie będzie aktualizował oprogramowania modelu One S

  One S miał być jednym z nielicznych urządzeń HTC, które otrzymają aktualizację do najnowszej odsłony Androida i nakładki Sense 5.0. Niestety Tajwańczycy się rozmyślili i zapowiadają, że aktualizacji jednak nie będzie.
 • HTC One S z Androidem 4.1 oraz Sense 4+ - lista zmian i nowości

  HTC One S z Androidem 4.1 oraz Sense 4+ - lista zmian i nowości

  HTC wypuściło oficjalną aktualizację dla modelu One S, która przyniosła ze sobą Androida 4.1.1 Jelly Bean wzbogaconego o nakładkę Sense 4+. Co wprowadzają zmiany w oprogramowaniu?
 • HTC zmienia harmonogram aktualizacji modeli z serii One

  HTC zmienia harmonogram aktualizacji modeli z serii One

  HTC poinformował o zmianach w harmonogramie aktualizacji oprogramowania smartfonów do wersji 4.1. Okazuje się, że jeden z najnowszych modeli został z nich wykluczony.
 • HTC One X z Androidem 4.1

  HTC One X z Androidem 4.1

  HTC wywiązało się z obietnicy aktualizacji oprogramowania smartfonów One X i One S do Androida 4.1 Jelly Bean. Proces uaktualniania pierwszego z nich właśnie ruszył.
 • Biały HTC One S z większą liczbą pamięci

  Biały HTC One S z większą liczbą pamięci

  Po premierze HTC One X+, czyli odświeżonego One X, przyszła kolej na nowe wydanie mniejszego modelu - One S. Kilka dni temu HTC zaprezentował specjalną edycję smartfona, która od oryginału różni się kolorem obudowy oraz ilością wbudowanej pamięci.
 • Orange obniża ceny smartfonów

  Orange obniża ceny smartfonów

  Orange obniża ceny smartfonów. Dnia 18 września rusza kolejna odsłona Szalonych Dni w Orange. Można w niej kupić nowoczesne smartfony w obniżonych cenach. Promocja potrwa do 23 września.
 • Chiński klon HTC One S

  Chiński klon HTC One S

  Producenci smartfonów z Dalekiego Wschodu nie od dziś znani są z kopiowania pomysłów, funkcji, a nieraz nawet całych urządzeń bardziej znanych firm. Smartfonem, który zwrócił uwagę w ostatnim czasie jest niejaki Goophone X1, który do złudzenia przypomina HTC One S.
 • Brakuje Snapdragonów S4. Kilka urządzeń nie może wejść na rynek

  Brakuje Snapdragonów S4. Kilka urządzeń nie może wejść na rynek

  Ogromne zapotrzebowanie na układ Snapdragon S4 przerasta Qualcomma. Producent może mieć problem z dostawami nawet przez kilka miesięcy.
 • HTC One S w różnych krajach z innymi procesorami

  HTC One S w różnych krajach z innymi procesorami

  W zależności od rejonu świata, w smartfonach HTC One S znajdziemy różne procesory. Popularny producent telefonów komórkowych ma nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na wrażenia użytkowe konsumentów.

Zdjęcia - HTC One S (1)

 • nt.interia.pl
  Galaxy S III mini kontra One S