hotel

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Hotel (Film (2013)[Hotell] Reż.Lisa Langseth) , Hotel (Film (2001) Reż.Mike Figgis)

Artykuły - Hotel (492)

 • Straty hotelarstwa - miliard zł na miesiąc

  Straty hotelarstwa - miliard zł na miesiąc

  Odkąd w II fazie wydano zgodę na odmrażanie hoteli, średnie obłożenie nie przekracza 10 proc. Straty sektora szacowane są na miliard złotych miesięcznie. Do korzystania z hoteli ma zachęcić podróżnych kampania Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego (IGHP) "Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!".
 • Izba Hotelarstwa ocenia, że na początku maja otworzyło się 10 proc. hoteli

  Izba Hotelarstwa ocenia, że na początku maja otworzyło się 10 proc. hoteli

  ​W maju, po ogłoszeniu zniesienia części ograniczeń z powodu epidemii, otworzyło się 10 proc. hoteli - podała Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego. Według Izby, dopiero po uruchomieniu gastronomii, pod koniec maja może otworzy się 20-30 proc. hoteli.
 • Luc Gesvret: Goście oczekują nie tylko wygodnego łóżka

  Luc Gesvret: Goście oczekują nie tylko wygodnego łóżka

  Branża turystyczna musi przygotować się na szereg wyzwań: tych związanych z bieżącymi wydarzeniami na świecie, ale także odpowiadających rosnącym i zmieniającym się oczekiwaniom klientów. O tym, jakie działania w związku ze zmianami realizują sieci hotelowe, opowiada Interii Luc Gesvret, Chief Marketing & Operations Officer Accor Eastern Europe.
 • Niemcy: Hotel kapsułowy do wynajęcia tylko na trzy noce

  Niemcy: Hotel kapsułowy do wynajęcia tylko na trzy noce

  Władze miasta w Hanowerze ograniczają długość noclegu w hotelu kapsułowym. Powodem jest brak okien.
 • Misie Ylana Anoufy zawitały do Krakowa

  Misie Ylana Anoufy zawitały do Krakowa

  Ubrania projektu Ylana Anoufy noszą takie sławy jak Kendall Jenner, Paris Hilton, Aneta Kręglicka czy Doda. Ale pochodzący z Francji artysta nie ogranicza się wyłącznie do mody - maluje również obrazy, tworzy instalacje i wysyła w świat niezwykłe misie ze szczególnym przesłaniem.
 • ​Cena za noc? Cztery złote! Trzeba się zgodzić na jeden warunek

  ​Cena za noc? Cztery złote! Trzeba się zgodzić na jeden warunek

  Rzadko bywa tak, że do biletu lotniczego w okazyjnej cenie udaje się znaleźć nocleg, za który nie przyjdzie nam zapłacić majątku. Zdarzają się jednak niebywałe okazje, takie jak ta z japońskiego miasta Fukuoka.
 • Wakacje all inclusive już nie tylko w hotelach. Rośnie zainteresowanie dłuższymi wyjazdami z noclegami w apartamentach

  Wakacje all inclusive już nie tylko w hotelach. Rośnie zainteresowanie dłuższymi wyjazdami z noclegami w apartamentach

  Polacy mają coraz wyższe oczekiwania dotyczące warunków wypoczynku. W ubiegłym roku największym powodzeniem cieszyły się hotele o wysokim standardzie, a ponad 3/4 zdecydowało się na opcję all inclusive - wynika z raportu Polskiej Izby Turystyki. Biura podróży zauważają także, że rezerwowane są dłuższe wyjazdy i z coraz większym wyprzedzeniem. W tegorocznej ofercie Rainbow Tours stawia na egzotyczne kierunki, loty z nowych lotnisk i pobyty w apartamentach. W lipcu firma otworzy też trzeci hotel własny na greckiej wyspie Zakynthos.
 • Hotel inny niż wszystkie - w byłym kamieniołomie

  Hotel inny niż wszystkie - w byłym kamieniołomie

  ​Niedaleko Szanghaju został otworzony jeden z najbardziej niezwykłych hoteli na świecie. Znajduje się on w byłym kamieniołomie i ma 16 poziomów ponad powierzchnią ziemi.
 • Dlaczego lepiej nie wybierać hotelu na rodzinne wakacje?

  Dlaczego lepiej nie wybierać hotelu na rodzinne wakacje?

  Wakacje z dzieckiem w hotelu? A może lepiej w specjalnie wynajętym domku? Które z rozwiązań jest bardziej korzystne? Z jakimi niedogodnościami mogą zetknąć się rodzice małych dzieci podczas pobytu w hotelu? Jakie są plusy wynajęcia domku na urlop? Przeczytaj, zanim zaplanujesz wakacje z maluchem.

Filmy - Hotel (14)