hotel

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Hotel (Film (2013)[Hotell] Reż.Lisa Langseth) , Hotel (Film (2001) Reż.Mike Figgis)

Artykuły - Hotel (632)

 • Wkrótce ruszy pierwszy kosmiczny hotel

  Wkrótce ruszy pierwszy kosmiczny hotel

  ​Osoby, które zawsze marzyły o spędzeniu nocy w kapsule o wymiarach 11 na 4 m 322 km nad Ziemią, mają szczęście. Za 9,5 mln dol. można zameldować się w pierwszym na świecie kosmicznym hotelu.
 • Inwestycje w hotele i pensjonaty zyskują na atrakcyjności

  Inwestycje w hotele i pensjonaty zyskują na atrakcyjności

  Hossa na rynku nieruchomości skłania inwestorów do poszukiwania nowych aktywów. Coraz częściej ich wybór pada na inwestycje w hotele i pokrewne nieruchomości - pensjonaty, apartamenty na wynajem, zajazdy w zabytkowych budynkach itp. Segment turystyczno-noclegowy notuje coraz lepsze wyniki. Branża rośnie - stąd optymizm inwestorów.
 • Rynek hoteli w Polsce w 2017 roku

  Rynek hoteli w Polsce w 2017 roku

  W tym roku w Polsce oddanych zostanie ponad osiem tysięcy pokojów hotelowych, wynika z danych zawartych w raporcie o rynku hotelarskim firmy Walter Herz.
 • Pierwszy hotel w Europie kontrolowany smartfonem gościa

  Pierwszy hotel w Europie kontrolowany smartfonem gościa

  40 pokoi w 4-gwiazdkowym KViHotel, kontrolowanym przy użyciu aplikacji TMRW Hotels, wykorzystuje technologiczne innowacyjne. Dzięki aplikacji, hotel dosłownie oddaje kontrolę w ręce gości, od czasu dokonania rezerwacji do momentu opuszczenia hotelu. Oprogramowanie może być wykorzystywane zarówno w nowych, jak i w już funkcjonujących hotelach. Aplikacja w tej chwili oczekuje na przyznanie patentu.
 • W Warszawie powstanie nowy hotel

  W Warszawie powstanie nowy hotel

  InterContinental Hotels Group (IHG), jedna z wiodących globalnych firm hotelarskich, ogłosiła rozpoczęcie nowego projektu, hotelu Holiday Inn na warszawskim Dworcu Zachodnim, jednym z głównych węzłów kolejowych i transportowych polskiej stolicy. Partnerami inwestycji zostały firmy VHM Hotel Management (VHM), której właścicielem jest Satoria Group SA oraz Capital Park.
 • Hotel ibis Styles powstanie w Bolesławcu. Orbis zawarł umowę franczyzy

  W Bolesławcu na Dolnym Śląsku powstanie hotel ibis Styles, który dołączy do Grupy Orbis/AccorHotels. Hotel powita pierwszych gości w trzecim kwartale 2018 roku. Inwestorem i właścicielem obiektu jest firma ibis Bolesławiec sp. z o.o.
 • Apartament w hotelu na własność - czy to opłacalne?

  Apartament w hotelu na własność - czy to opłacalne?

  Niskie stopy procentowe zachęcają do inwestowania w nieruchomości na wynajem. Jednymi z alternatyw, które stopniowo zyskują ugruntowanie na rynku, są tzw. apart i condohotele. Czy tego typu forma, czyli kupno pokoju hotelowego lub apartamentu, jest warta zainteresowania?
 • ERBUD wybuduje hotel i aquapark w kompleksie Baltic Park Molo w Świnoujściu. Wartość umowy to 25,98 mln zł netto

  Erbud S.A., jedna z czołowych firm budowlanych w kraju, poinformowała o podpisaniu umowy na wybudowanie części kompleksu Baltic Park Molo w Świnoujściu, w tym pięciogwiazdkowego hotelu Radisson Blu Resort oraz aquaparku. Inwestorem jest Zdrojowa Invest Sp z o.o. Projekt 7 S.K.A. Wartość umowy to 25,98 mln zł netto.
 • Union Investment zapewnia sobie zakup kongresowego hotelu andel's w Berlinie od UBM i Warimpeksu

  Spółka Union Investment Real Estate GmbH zapewniła sobie zakup 4-gwiazdkowego hotelu andel's Berlin, poszerzając tym samym swoje portfolio hoteli w stolicy Niemiec.
 • W tym roku za majówkę zapłacimy więcej

  W tym roku za majówkę zapłacimy więcej

  Dane portalu hotels.com potwierdzają, że już od 5 lat stawki za wynajem pokoi hotelowych rosną z roku na rok. Z szacunków Lion's Bank wynika, że średnia cena, jaką trzeba zapłacić za nocleg w hotelu w jednym z 69 krajów świata, wynosi 476,5 zł za dobę. To o ponad połowę więcej niż polska średnia (314 zł za dobę).

Filmy - Hotel (10)

 • Ten basen przyciąga turystów z całego świata. Niesamowite!

  Hotel w Taichung na Tajwanie przeniósł nurkowanie z mórz i oceanów do miasta. Basen, który się tam znajduje ma 21-metrów głębokości jest pierwszym takim w Azji i trzecim na świecie. Pływając w tych wodach nie trzeba obawiać się rekinów. Basen w jednym z Tajwańskich hoteli zapewnia klientom możliwość nurkowania z butlą na różnych głębokościach. Od 1,3 do 21 metrów pod wodą. Wszystkiemu mogą przyglądać się goście restauracji.
 • Włochy: Ratownicy odnaleźli pod lawiną żywe osoby

  W ruinach hotelu w Abruzji zniszczonego w środę przez lawinę są następni żywi ludzie - ogłosili w piątek strażacy pracujący na miejscu katastrofy. Podali, że tych osób jest około 5. Tę liczbę trzeba potwierdzić - zastrzegli ratownicy.
 • Włochy: Ratownicy odnaleźli pod lawiną żywe osoby

  W ruinach hotelu w Abruzji zniszczonego w środę przez lawinę są następni żywi ludzie - ogłosili w piątek strażacy pracujący na miejscu katastrofy. Podali, że tych osób jest około 5. Tę liczbę trzeba potwierdzić - zastrzegli ratownicy.
 • Zamieszkaj jak Barbie. Niezwykły pokój hotelowy

  Dla fanów słynnej lalki to jak ziszczony sen. Hotel Hilton we współpracy z firmą Mattel, producentem Barbie, udostępnił niezwykły apartament, w którym wszystko przypomina różowo-liliowy świat królowej lalek. Znalazło się tu miejsce zarówno dla garderoby z wybiegiem, jak i dla łazienki w stylu spa, idealnej do zabiegów upiększających i relaksacyjnych.