Horyzont

Artykuły - Horyzont (146)

 • 15. Festiwal Nowe Horyzonty od 23 lipca

  15. Festiwal Nowe Horyzonty od 23 lipca

  Retrospektywa twórczości Tadeusza Konwickiego i przegląd kinematografii litewskiej znalazły się w programie 15. międzynarodowego festiwalu filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty, który odbędzie się w dniach 23 lipca - 2 sierpnia we Wrocławiu.
 • T-Mobile Nowe Horyzonty: Różne obszary kina autorskiego

  T-Mobile Nowe Horyzonty: Różne obszary kina autorskiego

  Około 350 filmów twórców z 50 krajów zostanie pokazanych na 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty, który odbędzie się w dniach 23 lipca - 2 sierpnia we Wrocławiu.
 • Wojtek z "Warsaw Shore": Zobacz klip "Ponad horyzont"

  Wojtek z "Warsaw Shore": Zobacz klip "Ponad horyzont"

  "Ponad horyzont" to pierwszy singel uczestnika programu "Warsaw Shore" Wojtka Goli. Do współpracy zaprosił on wieloletniego przyjaciela i rapera - Diego.
 • T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée

  T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée

  Kino Pod Baranami zaprasza na kolejną edycję przeglądu T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, podczas której będzie można obejrzeć siedem filmów ostatniej edycji wrocławskiego festiwalu. Przegląd odbędzie się w 25 miastach w Polsce. W Krakowie potrwa od 2 do 8 stycznia 2015.
 • Podpisanie istotnej umowy

  Zarząd EFICOM S.A. (dalej: „EFICOM”) informuje, że w dniu 18.12.2014 podpisał umowę z firmą z branży ICT na przygotowanie projektu w ramach programu Horyzont 2020 dla projektu z zakresu bezpieczeństwa IT. Przedmiotem umowy jest przygotowanie pełnej dokumentacji aplikacyjnej, biznesplanu i analizy finansowej oraz prowadzenie projektu. Umowa przewiduje także rozszerzenie współpracy o usługi rozliczenia dotacji. Umowa pomiędzy firmami obowiązuje do 30 czerwca 2015 roku. Potencjalna war
 • W styczniu kolejna edycja T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée

  W styczniu kolejna edycja T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée

  Zbliża się kolejna edycja przeglądu T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, podczas której będzie można obejrzeć wybór siedmiu filmów ostatniej edycji wrocławskiego festiwalu.
 • Ewelina Lisowska prezentuje "Nowe horyzonty"

  Ewelina Lisowska prezentuje "Nowe horyzonty"

  28 października ukaże się płyta "Nowe horyzonty" Eweliny Lisowskiej.
 • "Biały cień" zdobywcą Grand Prix festiwalu Nowe Horyzonty

  "Biały cień" zdobywcą Grand Prix festiwalu Nowe Horyzonty

  Film izraelskiego reżysera Noaza Deshe - "Biały cień"- otrzymał w sobotę we Wrocławiu Grand Prix w Międzynarodowym Konkursie Nowe Horyzonty. W uzasadnieniu werdyktu jury wskazało, że to film "mocny, surowy, zapadający w pamięć, niepokojący i radykalny".
 • Miłość aż po horyzont

  Miłość aż po horyzont

  Aktorka, która po rezygnacji z serialu ma więcej zajęć? Tak! Joanna Koroniewska prowadzi programy, gra w teatrze, czyta audiobooki... Ale życiowe szczęście i harmonię odnalazła w rodzinie.
 • Rozpoczął się 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

  Rozpoczął się 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

  Projekcją filmu "Dzikie historie" argentyńskiego reżysera Damiana Szifrona rozpoczął się w czwartek, 24 lipca, we Wrocławiu 14. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty. Podczas imprezy zostanie pokazanych ponad 360 filmów.