horoskop erotyczny

Artykuły - Horoskop erotyczny (59)

 • Wodnik 2013-06-14

  Wasze namiętności mogą znaleźć szczęśliwy finał, ale wcześniej może ktoś wybić cię z rytmu. Konieczne będzie uspokojenie. Wasz związek nie wyczerpał jeszcze wszystkich możliwości. Dla samotnych: W sferze uczuć uwolnisz się od zwątpienia i uwierzysz, że możesz kogoś spotkać, kto będzie współgrać z twoimi wibracjami.
 • Strzelec 2013-06-14

  Możesz dzisiaj być zaprzeczeniem swojej istoty. Możesz reagować impulsywnie i mówić bliskiej ci osobie coś, co nie ma sensu. Twoje emocje mogą być niezrównoważone. Dla samotnych: Możesz natrafić na drobne przeszkody w ekspresji twoich erotycznych walorów. Nie zapuszczaj się w zbytnie ciemności emocjonalne lub fizyczne.
 • Panna 2013-06-14

  Stać cię będzie na nowe pomysły w alkowie. Trochę odpuść i nie przejmuj się aż tak codzienną krzątaniną. Nie ona jest teraz źródłem waszego zbliżenia. Długi pocałunek zrekompensuje wszystko. Dla samotnych: Czy ktoś, aby nie przyzwyczaił się nadmiernie do twojej nadopiekuńczości i uznał to za normę. Nie przejmuj się zagubionymi istotami. Są od tego specjaliści!
 • Ryby 2013-06-14

  Pobudzisz w sobie wewnętrzny ogień, który zapali potencjał bliskiej ci osoby. Doznacie wręcz olśnienia w miłym zjednoczeniu. Dzisiaj jest dzisiaj! Jutro będzie inaczej! Chwytaj czas miłości! Dla samotnych: Pełna gracji osoba może chcieć pobudzić twoje zmysły, ale może się okazać, że to jakiś rodzaj erotycznej iluzji! Przeczekaj niejasności!  
 • Koziorożec 2013-06-14

  Czekać was mogą niezwykłe wrażenia! Twoje myśli i myśli bliskiej ci osoby zaczną się jednoczyć. Z ochotą pobudzicie swe ukryte erotyczne sfery. Dla samotnych: Wzrośnie szansa na odnowienie subtelnych partnerskich układów. Wyobraźnia poprowadzi cię w nowe rejony spotkań.
 • Bliźnięta 2013-06-14

  Będziesz oczekiwać czułości, troskliwości i zrozumienia dla swych uczuć. I to się może spełnić. Z bliską ci osobą możecie stworzyć atmosferę erotycznego spokoju. Dla samotnych: Spotkanie z miłym towarzystwem pozwoli ci wypocząć, a zarazem pobudzi twoje myśli w stronę doskonalenia sztuki miłości.
 • Lew 2013-06-14

  Pod wpływem emocji wyobraźnia podpowiedzieć ci może coś niewłaściwego. Ostrożnie postępuj z emocjami. Trudny dzień na wyznawanie uczuć bez namysłu. Dla samotnych: Być może, że priorytetem teraz może być studiowanie, a sprawy uczuciowe muszą poczekać! Wieczorem nie podejmuj sercowych pochopnych decyzji.
 • Byk 2013-06-14

  Wybierzesz spokój i harmonię. Nie wolno ci wariować i pragnąć seksu bez gry wstępnej. Dzisiaj warto wcześniej zrozumieć głębsze uwarunkowania miłości. Dla samotnych: Temat zjednoczenia zobaczysz w kategoriach kosmicznych. Zbyt silne emocjonalne impulsy mogą zburzyć nadejście emocji, o których marzysz.
 • Baran 2013-06-14

  Sprzyjający dzień dla bycia razem. Z bliską ci osobą odkryjecie niezwykłe sfery erotyczne waszych ciał. Wyczujecie nieznane wam jeszcze wibracje. Dla samotnych: Sprzyja otwartość na zmysłowe nowości. Możesz spotkać kogoś o niezwykle twórczym spojrzeniu na sferę uczuć, kto zainspiruje cię czymś oryginalnym.
 • Waga 2013-06-14

  Możesz zacząć się ubierać w sposób wręcz szokujący i prowokujący. Za tym jednak kryć się będzie twoja delikatna dusza. Z bliską ci osobą w ciemnościach rozpłyniecie się w słodkim uścisku. Dla samotnych: Dobrze wpłynie na ciebie towarzystwo ludzi, który cenią sobie subtelności w erotyce. Wieczorem czas na gorącą herbatę. Ktoś czeka na twój znak.