horoskop

Artykuły - Horoskop (157)

 • Najgorsze żony są spod tych znaków

  Najgorsze żony są spod tych znaków

  Chcesz wieść szczęśliwe i spokojne życie u boku kochającej żony? Zwróć uwagę na datę urodzenia swojej wybranki. Dzięki temu poznasz jej największe wady i możliwe przyczyny konfliktów. Oto najgorsze kandydatki na żony, oczywiście według astrologii.
 • Czy astrologia jest nam w życiu potrzebna?

  Czy astrologia jest nam w życiu potrzebna?

  Astrologia w życiu wielu Polaków odgrywa bardzo ważną rolę. Lubimy czytać horoskopy, a niektórzy posuwają się nawet o krok dalej i wybierają się z wizytą do wróżki. W jaki sposób wiedza o tym, co mamy zapisane w gwiazdach może wpłynąć na nasze życie?
 • ​Kobieta spod tego znaku zodiaku nie będzie ci wierna

  ​Kobieta spod tego znaku zodiaku nie będzie ci wierna

  Co astrologia ma wspólnego z wiernością? Okazuje się, że całkiem sporo! Najbardziej narażone na skoki w bok są kobiety urodzone w tych pięciu znakach zodiaku.
 • ​Nie bierz męża z tego znaku zodiaku!

  ​Nie bierz męża z tego znaku zodiaku!

  Szukasz męża albo zastanawiasz się, czy konkretny kandydat będzie dobrym wyborem? Astrologia przynosi sporo informacji o tym, jakimi mężami będą panowie spod konkretnych znaków zodiaku. Oto szóstka, której lepiej unikać lub dobrze zastanowić się nad ich wyborem.
 • Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą

  Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą

  Na powodzenie w małżeństwie wpływ ma długa lista czynników: oczekiwania partnerów, przekonania na temat roli związku w naszym życiu, wychowanie, kryteria, którymi kierujemy się podczas wyboru współmałżonka. Okazuje się jednak, że nie bez znaczenia pozostaje tu także astrologia. Oto pięć znaków zodiaku, które, zdaniem astrologów, rozwodzą się najczęściej i najłatwiej.
 • ​Te znaki zodiaku mają największe szanse na bogactwo

  ​Te znaki zodiaku mają największe szanse na bogactwo

  Od czego zależy nasza sytuacja finansowa? Od wykształcenia, wykonywanego zawodu, naszej pracowitości i przedsiębiorczości - na pewno każda z tych rzeczy ma ogromne znaczenie. Spory wpływ na tę kwestię mają też gwiazdy. Nasz znak zodiaku wiele mówi o naszym stosunku do pieniędzy, oszczędzania i dóbr materialnych. Oto 5 znaków zodiaków, które mają największe astrologiczne predyspozycje do zgromadzenia dużego majątku.
 • ​Jacy są ludzie urodzeni w grudniu?

  ​Jacy są ludzie urodzeni w grudniu?

  Podobno nie ma gorszego czasu na obchodzenie urodzin niż grudzień: większość bliskich jest wtedy pochłonięta przedświątecznymi przygotowaniami, kupowaniem prezentów i całym tym bożonarodzeniowym zamieszaniem. Tymczasem przyjście na świat w grudniu ma naprawdę wiele zalet - będąc zodiakalnym Strzelcem, otrzymujemy od życia sporą dawkę życiowej energii, optymizmu oraz sympatii otaczających nas osób.
 • Te znaki zodiaków tworzą najbardziej dobrane pary

  Te znaki zodiaków tworzą najbardziej dobrane pary

  Data naszego urodzenia ma wielki wpływ na to, jacy jesteśmy i kogo upatrujemy sobie na życiowego partnera. Z wielu różnych kombinacji znaków zodiaku my wybraliśmy więc te połączenia, które gwarantują udany związek, dobre wspólne życie i ogień w sypialni. Jesteście wśród nich?
 • Kto jest najgorszym kierowcą? To zależy od... znaku zodiaku

  Kto jest najgorszym kierowcą? To zależy od... znaku zodiaku

  Czy to, jak radzimy sobie za kierownicą ma związek z naszym znakiem zodiaku? Ci, którzy nie wierzą w horoskopy, prawdopodobnie popatrzą na ten tekst z przymrużeniem oka. Tymczasem serwis mfind.pl obliczył, jak znak zodiaku kierowcy ma się do liczby szkód, które przytrafiają mu się za kierownicą.
 • Lepsze niż horoskop

  Lepsze niż horoskop

  Wykonane w wieku trzech lat badanie zdolności dziecka może pozwolić na przewidzenie przyszłych szans na życiowy sukces – informuje pismo „Nature Human Behaviour".

Filmy - Horoskop (5)

 • Horoskop na wrzesień. Jaki to będzie miesiąc?

  Tarocistka Anna Kempisty opowiedziała, jaki będzie wrzesień dla poszczególnych znaków zodiaku. – Lwy mogą zarabiać pieniądze wszędzie – powiedziała. A czego może spodziewać się Waga? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Co nas czeka w miłości tego lata?

  Co nas czeka w miłości tego lata? Powiedziała o tym Anna Grzywaczewska-Ciuciura, astrolog Merkurja. - Będzie bardzo burzliwie - zaznaczyła. - Raki będą zmieniać swoje życie całkowicie - dodała. - Końcówka lipca będzie bardzo trudna dla Wodników - zaznaczyła Grzywaczewska-Ciuciura. Dlaczego? A jak będzie wyglądało lato innych znaków zodiaku? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Co gwiazdy mówią o królewskim potomku?

  Rak to znak wodny, czyli bardzo wrażliwy. Dlatego królewski potomek będzie dzieckiem czułym ale i drażliwym. Powinno mieć cechy przywódcze. Sprawy duchowe będą dla niego lub dla niej równie istotne jak tez przyziemne, materialne. Wiadomo, że to będzie wrażliwe dziecko. Chyba, że… urodzi się później niż jest to przewidywane - mówi astrolog Sue Merlyn Farebrother.
 • Walentynkowy horoskop - cz. II

  Jaki jast naprawdę Twój ukochany? Jaka jest Twoja ukochana? Dowiedzcie się więcej o swoich najdroższych "walentynkach" z videohoroskopu Sylwestra Chordeckiego. W tej części horoskop dla Lwa, Panny, Wagi i Skorpiona.