holowanie

Artykuły - Holowanie (8)

 • Ministerstwo podnosi stawki. Kierowcy zapłacą drożej za odholowanie samochodu i parking strzeżony

  Ministerstwo podnosi stawki. Kierowcy zapłacą drożej za odholowanie samochodu i parking strzeżony

  Ministerstwo Finansów ujawniło nowe stawki opłat za usunięcie pojazdu z drogi i jego parkowanie na parkingu strzeżonym. Sprawdź, ile zapłaci właściciel, jeżeli jego samochód lub motocykl zostanie odholowany.
 • Opłaty za holowanie nie mogą być wyższe

  Opłaty za holowanie nie mogą być wyższe

  Z danych zebranych przez Departament Postępowania Sądowego Prokuratury Krajowej wynika, że w aktach prawa miejscowego dotyczących opłat za usuwanie i przechowywania pojazdów, rady powiatu nie kierują się rzeczywistymi kosztami.
 • Kiedy straż i policja mogą odholować twój samochód?

  Kiedy straż i policja mogą odholować twój samochód?

  W ostatnich latach, dzięki prywatnemu importowi używanych aut z zachodu, samochód przestał być w Polsce towarem luksusowym. Na własne cztery kółka pozwolić może sobie dziś niemal każdy. Nie każdego stać jednak na ich późniejsze utrzymanie.
 • Trochę przeholowali... Tak to się robi w Rosji!

  Trochę przeholowali... Tak to się robi w Rosji!

  Noce stają się coraz zimniejsze a to znak, że na osiedlowych uliczkach przybędzie wkrótce pojazdów uruchamianych na tzw. "smyka", czyli przy pomocy linki holowniczej...
 • Kto ci pomoże na drodze?

  Kto ci pomoże na drodze?

  Przerwany wyjazd, dramatyczna sytuacja, samochód na lawecie. Czy można zapewnić sobie szybki i wygodny powrót do miejsca zamieszkania?
 • Za holowanie zapłaci sprawca

  Za holowanie zapłaci sprawca

  Gratisowy pakiet pomocy dodawany nawet do zwykłych polis OC komunikacyjnego staje się powoli standardem. Obietnica pomocy w razie wypadku czy awarii samochodu ma zachęcić do kupna polisy.
 • Drogie holowanie

  Drogie holowanie

  Jesteś w Sopocie, uważaj gdzie stawiasz samochód. Tamtejsze miejskie władze i policja ostro walczą z kierowcami, którzy łamią przepisy. Za odholowanie źle zaparkowanego auta możesz zapłacić nawet 200 złotych.
 • Mandat, holowanie i ...

  Mandat, holowanie i ...

  Kierowco! Jeżeli zdarzy ci się zaparkować niezgodnie z przepisami możesz otrzymać mandat a na dodatek twoje auto zostanie odholowane na parking.

Filmy - Holowanie (2)