Hania Hołek pracuje nad debiutem

Piosenka "Ta noc" zapowiada pierwszy album Hani Hołek, pamiętanej z telewizyjnych programów "Bitwa na głosy" (drużyna Haliny Mlynkovej) i "Must Be The Music" (z grupą Hanka!!!).
  • Hołek szósty, Małysz czternasty!

Hołek szósty, Małysz czternasty!

W sobotę z Limy wystartował Rajd Dakar - największa i najbardziej znana impreza motoryzacyjna na świecie. Pierwszy dzień rywalizacji można nazwać rozgrzewką przed kolejnymi, kilkuset kilometrowymi czasówkami.
  • Hołek faworytem, Małysz marzy o "20". To realne

Hołek faworytem, Małysz marzy o "20". To realne

182 motocyklistów, 39 kierowców quadów, 156 załóg samochodowych i 75 teamów ciężarówek z 53 krajów rozpocznie w sobotę w Limie rywalizację w najtrudniejszym wyścigu terenowym światowego motosportu. Meta 35. Rajdu Dakar - 19 stycznia w Santiago, stolicy Chile.
  • Chevrolet Silverado najszybszy w Maroku. Hołek 25.

Francuz Cyril Despres po raz czwarty w ostatnich dwunastu latach wygrał wśród motocyklistów Rajd Maroka. Jakub Przygoński uplasował się na dziewiątej pozycji.
  • Hołek pierwszy, Małysz piąty, a Michał Wiśniewski...

Hołek pierwszy, Małysz piąty, a Michał Wiśniewski...

Krzysztof Hołowczyc z nowym, portugalskim pilotem Filipe Palmeiro (Mini All 4 Racing) wygrali Baja Poland 2012, szóstą eliminację Pucharu Świata FIA w rajdach terenowych. Piąte miejsce zajęła załoga Adam Małysz i Rafał Marton (Mitsubishi L200).
  • Rewelacyjny Hołek. Pech Przygońskiego. Małysz na "flaku"

Rewelacyjny Hołek. Pech Przygońskiego. Małysz na "flaku"

Krzysztof Hołowczyc, jadący samochodem Mini All 4 Racing, zajął drugie miejsce na trzecim etapie 34. Rajdu Dakar i w klasyfikacji generalnej awansował na pozycję lidera.
  • Dakar 2012.  Hołek czwarty. Małysz  coraz szybszy

Dakar 2012. Hołek czwarty. Małysz coraz szybszy

Motocyklista ORLEN Team, Kuba Przygoński zajął piąte miejsce na drugim etapie Rajdu Dakar z Santa Rosa de la Pampa do San Rafael i awansował na czwartą pozycję w generalce.
  • Rewelacyjny Hołek. Małysz traci 17 minut

Rewelacyjny Hołek. Małysz traci 17 minut

Jadąca samochodem Mini All 4 Racing załoga ORLEN Team: Krzysztof Hołowczyc / Jean-Marc Fortin zajęła drugie miejsce na pierwszym etapie 34. Rajdu Dakar.
  • Rajd Polski: Hołek stracił prowadzenie na superoesie!

Michał Bębenek jadący Mitsubishi Lancerem Evo X prowadzi po sobotnim etapie w 68. Rajdzie Polski, dziewiątej rundzie mistrzostw Europy.
  • Filigranowe objawienie w "Bitwie na głosy"

Filigranowe objawienie w "Bitwie na głosy"

- Mamy objawienie. To było powalające wykonanie. Masz tak piękną barwę, masz taką siłę ekspresji... - powiedziała o Hani Hołek Alicja Węgorzewska, jurorka "Bitwy na głosy".