EuroSport - hobby

Artykuły - Hobby (8)

 • Za co żona złości się na Franza Smudę

  Największym hobby trenera reprezentacji Polski Franciszka Smudy jest... kupowanie modnych, markowych ciuchów. - Żona wścieka się na mnie, że tyle na nie wydaję - nie kryje popularny "Franz".
 • Michał Śliwa mistrzem Polski w downhillu

  "To były czasy" - jest szansa, że tak właśnie przy organizacji kolejnych zawodów w kolarstwie zjazdowym w Ustroniu, będziemy wspominać mistrzostwa Polski w downhillu na Czantorii.
 • Downhillowcy na Wierchomli

  Downhillowcy na Wierchomli

  Tegoroczny sezon downhillowych zawodów w stacji narciarskiej Wierchomla mamy już za sobą. Jak przystało na finał, odbył się on w najliczniejszej obsadzie zawodników, a za sprawą piękniej pogody dopisali także widzowie. Również trasa, jaką do zawodów przygotowali organizatorzy była najszybszą i najbardziej techniczną z tych, na jakich ścigano się w tym sezonie, w Wierchomli.
 • Michał Śliwa kontynuuje zwycięską passę

  Michał Śliwa kontynuuje zwycięską passę

  Przy pięknej, słonecznej pogodzie odbyły się zawody inaugurujące downhillowy sezon na stacji narciarskiej Wierchomla.
 • Dać spokój "Fryzjerowi"?!

  Dać spokój "Fryzjerowi"?!

  Obrońca Ryszarda F., profesor Piotr Kruszyński w wywiadzie dla "Dziennika" oświadczył: "Robienie z "Fryzjera" herszta groźnej grupy przestępczej to jakiś absurd". Racja! Zapewne "Fryzjer" był schorowanym rencistą, który wiódł spokojnie życie w miejscowości Zielonagóra, a jego hobby to telefonowanie.
 • Nowe hobby mistrza F1

  Nowe hobby mistrza F1

  Po zafascynowaniu motocyklami i pierwszymi próbami wyścigów na torze, siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 Michael Schumacher ma zamiar zająć się... spadochroniarstwem, ujawniły niemieckie media.
 • Wimbledon: Nadal przetrwał, Szarapowa woli znaczki

  Rafael Nadal nie jest królem kortów trawiastych. Potrafi natomiast grać pięciosetówki. W czwartek udowodnił to po raz kolejny pokonując w drugiej rundzie gry pojedynczej mężczyzn wielkoszlemowego Wimbledonu Roberta Kendricka.
 • Glinka: Kadra to moje hobby

  Glinka: Kadra to moje hobby

  Po miesięcznej przerwie do kadry siatkarek dołączyły Małgorzata Glinka i Dorota Świeniewicz. - Bierzemy się od razu ostro do pracy, więc forma przyjdzie na czas - zadeklarowały w "Super Expressie" największe gwiazdy polskiej reprezentacji.