hobby

Artykuły - Hobby (84)

 • ​Bieszczadzki exodus

  ​Bieszczadzki exodus

  "Lubię w tym to, że jestem zupełnie sam, mam głęboki spokój, otacza mnie przyroda. Problemy nie znikają, ale mam do nich inne podejście". Brzmi jak wewnętrzna harmonia po bieszczadzkiej włóczędze? Nie, to uczeń liceum, podczas jednego z moich wykładów. Chłopak po prostu lubi łowić ryby.
 • Do 500 złotych dla każdego seniora

  Do 500 złotych dla każdego seniora

  Trwa nabór wniosków do Gdańskiego Funduszu Senioralnego, w ramach którego starsi mieszkańcy mogą pozyskać środki na realizację swoich pasji i integrację środowiska. Można pozyskać dofinansowanie w wysokości maksymalnie 500 zł.
 • Hobby polskich milionerów

  Hobby polskich milionerów

  Grają w golfa, biorą udział w maratonach i rajdach, nurkują. Polscy milionerzy nie zajmują się wyłącznie biznesem. Co robią po pracy?
 • Rozrywka dla małych i dużych

  Rozrywka dla małych i dużych

  Seria Disney Pixar Klasyka, to znane i lubiane tytuły z wytwórni Pixar w całkiem nowym wydaniu
 • Oto klucz do życiowej satysfakcji

  Oto klucz do życiowej satysfakcji

  Twórcza praca zarówno w domu, jak i w życiu zawodowym jest kluczem do życiowej satysfakcji i odnalezienia sensu - wynika z badań socjologów. Co zatem robić? Chwytać śrubokręt lub młotek do ręki i działać!
 • Trzy najciekawsze hobby miliarderów

  Trzy najciekawsze hobby miliarderów

  Wrzuć do naczynia zainteresowania i wizje, a następnie delikatnie wstrząśnij. Dodaj dużo wytrwałości i chęci. Wszystko dobrze wymieszaj, a na koniec posyp szczyptą szczęścia. Oto krótki przepis na pasję, która stanowi "odskocznię" od trudów otaczającej nas rzeczywistości.
 • Andrea Pirlo uzależniony od Playstation

  Andrea Pirlo uzależniony od Playstation

  Piłkarz Juventusu Turyn i reprezentacji Włoch Andrea Pirlo znany był dotąd głównie poza boiskiem z prowadzenia własnej winnicy. Okazuje się, że czas wolny niespełna 34-letniemu zawodnikowi wypełnia jeszcze jedno hobby - gra na Playstation.
 • Dyktator też człowiek, swoje hobby ma

  Dyktator też człowiek, swoje hobby ma

  Każdy ma jakieś hobby. Jedni zbierają znaczki, inni budują modele, a jeszcze inni siedzą przed telewizorem. A jak wieczory spędzali najwięksi dyktatorzy w historii? Co można robić po długim dniu spędzonym na ludobójstwie, knuciu czy układaniu planów podboju świata?
 • Ciekawa pasja pomoże zdobyć pracę

  Ciekawa pasja pomoże zdobyć pracę

  Coraz więcej firm zwraca uwagę na hobby kandydatów do pracy. Czasem to właśnie ono decyduje o wyborze danej osoby - stwierdza "Rzeczpospolita".
 • Frywolitkowy bieżnik

  Frywolitkowy bieżnik

  Dekoracyjny drobiazg, który wykonasz sama!

Filmy - Hobby (6)